Piątek, 22.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Poszukiwany listem gończym zatrzymany! Niedawno rozpoczął pracę w Starogardzie

  • 5.10.2018, 13:40
  • redakcja
Poszukiwany listem gończym zatrzymany! Niedawno rozpoczął pracę w Starogardzie
Podziel się:
Oceń:
Tczewscy policjanci doprowadzili do komendy 33-latka, który był ścigany listem gończym. Decyzją sądu 33-latek został skazany za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości ale nie stawił się do aresztu śledczego. Zatrzymany przez funkcjonariuszy obywatel Ukrainy trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a następnie został przekonwojowany do aresztu śledczego.

3 października policjanci z wydziału kryminalnego zajmując się poszukiwaniem obywatela Ukrainy zdobyli informację, że poszukiwany 33-latek zmienił miejsce pracy i obecnie pracuje na terenie jednego z zakładów pracy w powiecie starogardzkim. 

Funkcjonariusze sprawdzając to w miejscu pracy zatrzymali 33-latka. Mężczyzna był ścigany listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Tczewie. Za popełnione przestępstwo spowodowania wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości tczewski sąd skazał mężczyznę na osiem miesięcy pozbawienia wolności.

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna został doprowadzony do komendy i jeszcze dzisiaj trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obywatel
obywatel 5.10.2018, 20:32
Dla nich powinna byc deportacja i zakaz wjazdu do UE. A teraz co za nasze pieniądze będzie utrzymywany !

Pozostałe