Piątek, 22.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Namioty reklamowe z nadrukiem

  • 2.10.2018, 18:10 (aktualizacja 02.10.2018 18:17)
  • artykuł sponsorowany
Namioty reklamowe z nadrukiem
Podziel się:
Kiedy kupujesz namiot reklamowy, pierwszym elementem, na jaki zwracasz uwagę, jest niewątpliwie nadruk. To dzięki niemu bowiem dany namiot reklamowy staje się charakterystyczny i rozpoznawalny w oczach innych ludzi, z których część może kiedyś wejść w rolę Twojego klienta. Namioty reklamowe zwykle zamawia się już z pełnym zadrukiem, jakkolwiek istnieje także możliwość wykonania nadruków na konkretnym fragmencie płótna wchodzącego w skład namiotu. Namioty reklamowe – jak sama nazwa wskazuje – winny zachęcać konsumentów do zaznajomienia się z daną ofertą, dlatego warto wybrać odpowiednie do sytuacji nadruki.

Opcje zamówienia

Najczęściej ludzie, którzy decydują się na zakup namiotu reklamowego, mają już opracowaną koncepcję napisów, o której informują zleceniobiorcę, oczekując od niego dostosowania się do ich życzeń. Może się jednak zdarzyć, że w pewnym momencie idea ta ulegnie lekkiej lub też znaczniejszej modyfikacji, co naturalną koleją rzeczy będzie wymagało dokonania zmian w wyglądzie namiotu. Jest to jak najbardziej możliwa do zrealizowania opcja, co więcej, zazwyczaj daje się też połączyć kolor nadruku oryginalnym kolorem tkaniny, z której wykonano namiot.

Dowiedz się więcej odwiedzając: inventini.com

Trzeba jednak mieć pry tym świadomość, że taka operacja wcale nie musi zakończyć się pełnym sukcesem, nie zawsze bowiem odcień koloru nadruku w całości pokrywa się z odcieniem danego materiału. Tak czy inaczej, trzeba podkreślić, że w większości wypadków barwy w nadrukach cechują się trwałością oraz intensywnością. Naturalna wytrzymałość tkaniny współgra z trwałością naniesionych na nią nadruków. Zasadniczo nie ma możliwości, aby dany nadruk z biegiem czasu uległ zatarciu lub zmyciu przez deszcz. Odporność na warunki atmosferyczne jest bowiem w tym przypadku gwarantowana marką odpowiedzialnej za wykonanie usługi firmy.

namiot-eventowy-29.jpg

Sposoby wykonywania nadruków

Nadruki na namiotach reklamowych zwykle wykonuje się za pomocą tzw. druku sublimacyjnego, który pozostaje w pełnej zbieżności z paletą kolorów charakterystycznych dla CMYK. Za główne zalety tych nadruków uznaje się przede wszystkim jakość zbliżoną do jakości wykonywania zdjęć, a także zabezpieczenie przed szkodliwym oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Nadruki realizuje się w oparciu o trzy etapy postępowania, najpierw przygotowując pliki graficzne, a następnie drukując je na specjalnym papierze transferowym. Na sam koniec nadruk zostaje naniesiony na tkaninę. Nadruki Invetnini dostępne są w różnych kolorach, jakkolwiek preferowane jest złoto, srebro lub biel.

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe