Piątek, 15.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Młody chłopak targnął się na swoje życie. Co go do tego skłoniło?

  • 18.08.2018, 07:45 (aktualizacja 20.08.2018 09:38)
  • redakcja
Młody chłopak targnął się na swoje życie. Co go do tego skłoniło?
Podziel się:
Oceń:
Na początku sierpnia, w domu przy jednej z ulic w centrum miasta, na swoje życie targnął się 23-letni Michał. Wśród znajomych i bliskich uchodził za osobę wesołą, rozrywkową i pełną życia. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła sporą częścią Starogardu. Śledztwo w sprawie śmierci młodego mężczyzny prowadzi starogardzka prokuratura.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, 23-letni Michał odnaleziony został w budynku przy ulicy Kościuszki. 
- Na początku sierpnia dyżurny naszej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zgonu 23-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego. Na miejsce skierowano technika kryminalistyki oraz funkcjonariuszy grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy wykonali dokumentację fotograficzną oraz przeprowadzili czynności procesowe – relacjonuje asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. - Interweniujący w tej sprawie śledczy wstępnie wykluczyli, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi starogardzka prokuratura. Obecnie wyjaśniane są bliższe okoliczności tego zdarzenia – podsumowuje policjant. 
Informacja o śmierci chłopaka wstrząsnęła bliskimi i rodziną. Wszyscy zadają sobie pytania: dlaczego do tego doszło? Czy miał jakieś problemy? Co było powodem tak drastycznej decyzji? Niestety, pytania te pewnie pozostaną bez odpowiedzi... 
- Znałam Michała przez wiele lat. Najczęściej widziałam go uśmiechniętego. Wydawało się, że cieszył się życiem – wspomina koleżanka ze szkoły. - Nie zauważyłam, aby coś zmieniło się w ostatnim czasie. Może dobrze to ukrywał. Być może na swojej drodze spotkał problem, który go przerósł, nie chciał się z nikim tym podzielić. Nie wiem, co go do tego skłoniło, ale wiem, że świat stracił kolejnego dobrego człowieka – podsumowuje. 
 

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hiena
hiena 19.08.2018, 19:11
Czy każde mlode samobójstwo będzie opisywane w gazecie? Jesteście hienami dziennikarskimi nie zapomnijcie zdać relacji z pogrzebu może na żywo ?
hiena hienie
hiena hienie 27.08.2018, 12:56
Powyższy komentarz został napisany po przeczytaniu artykułu. Czyli hieny dziennikarskie piszą dla takich ludzi właśnie jak oburzony autor komentarza. Gratuluję hipokryzji...

Pozostałe