Piątek, 14.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Festyn w Smolnikach. Impreza w gminie Lubichowo

  • 9.08.2018, 10:28
  • redakcja
Festyn w Smolnikach. Impreza w gminie Lubichowo
Podziel się:
Oceń:
W dniu 28 lipca 2018 roku odbył się festyn w Smolnikach. Impreza zebrała szerokie grono osób - zarówno mieszkańców gminy Lubichowo, jak i przebywających na wakacyjnym wypoczynku turystów.

Festyn rozpoczął się Biegiem Wokół Sołtysowej Morgi. Dla najlepszych uczestników biegu przygotowane zostały atrakcyjne nagrody oraz medale, które wręczył Wójt Gminy Lubichowo Sławomir Bieliński. Na najmłodszych czekała miła niespodzianka w postaci teatrzyku pt: „Smocza legenda”, który został zaprezentowany przez studio teatralne KRAK-Art z Krakowa. W programie festynu znalazły się również inne atrakcje skierowane do dzieci m. in. malowanie twarzy czy kącik malucha.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Podczas festynu głos zabrał Wójt Gminy Lubichowo, który podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festynu w szczególności dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Lubichowie, KGW w Smolnikach i sołtysowi. O godz. 19.15 ks. Łukasz Synoradzki - proboszcz z Wdy odprawił Mszę Św. Dopełnieniem spotkania były domowe wypieki przygotowane przez KGW Smolniki. Za niewielką odpłatnością można było skosztować regionalnych przysmaków oraz domowych wypieków. Imprezę zakończyła wspólna zabawa taneczna przy muzyce zespołu „CARMIN”. Mimo chwilowo niesprzyjających warunków atmosferycznych wszyscy bawili się doskonale, a tańce trwały prawie do białego rana.

 

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lubichowo
Lubichowo 12.08.2018, 23:33
Jak taki wójt ma być wicestarosta to o mój Ty Boże. Oby tylko nie wygrał tych wyborów. Gminnych oczywiście. Pan Bieliński
On
On 9.08.2018, 14:53
Wójt na wicestatostę a Chyła do domu.
JA
JA 9.08.2018, 11:06
Jaki Wójt taki festyn

Pozostałe