Piątek, 22.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

FOTO, FILM: Dwie osoby ranne po czołówce Volkswagena z Fordem

  • 6.08.2018, 13:35
  • redakcja
FOTO, FILM: Dwie osoby ranne po czołówce Volkswagena z Fordem
Podziel się:
Oceń:
Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym jaki wydarzył się w minioną sobotę w pobliżu Miradowa na drodze krajowej nr 22. Kierowca volkswagena zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku fordem. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się w minioną sobotę w pobliżu miejscowości Miradowo na drodze krajowej nr 22. Dyżurny, który przyjął zgłoszenie natychmiast skierował na miejsce patrol drogówki. Policyjny technik zabezpieczył znalezione na miejscu ślady oraz wykonał dokumentację fotograficzną. Droga w miejscu, gdzie doszło do zderzenia była całkowicie zablokowana. Aby upłynnić ruch i umożliwić przejazd innym użytkownikom drogi, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze do wypadku doszło, gdy 37-letni kierowca volkswagena z nieustalonej do tej pory przyczyny stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku fordem. 

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 36-letnia kobieta, która kierowała fordem oraz 53-letnia pasażerka tego pojazdu. Ranne osoby zostały przewiezione do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków oraz wykonali czynności procesowe, które pomogą wyjaśnić bliższe okoliczności tego wypadku.


 

 

_redakcja

Zdjęcia (6)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gilon
Gilon 6.08.2018, 14:34
A gdzie info z dzisiejszego dzwona po 7:00 koło Tesco? "Praga" z drewnem + jakiś potrzaskany bus. Droga była zablokowana w stronę centrum, objazd przez Tesco lub Juranda?
kierowca
kierowca 6.08.2018, 15:18
Nie po godz. 7 a ok. 6.20-30
Gilon
Gilon 9.08.2018, 10:53
Przejeżdżałem 7:15 i cały czas stały rozbite pojazdy a przejazd był zablokowany.

Pozostałe