Piątek, 22.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Nowe pojazdy GWiK z myślą o klientach

  • 15.07.2018, 09:00
  • redakcja
Nowe pojazdy GWiK z myślą o klientach
Podziel się:
Oceń:
Skarszewska spółka komunalna Gminne Wodociągi i Kanalizacja dysponuje od niedawna dwoma nowymi pojazdami serwisowo-technicznymi. Są to pojazdy marki ford ze specjalnie wzmocnionymi zawieszeniami, przystosowane w ten sposób do jazdy po gorszych drogach.

Jeden z nich jest w pełni wyposażony do wykonywania prac wodociągowych w terenie, natomiast drugi może przewozić ciężkie urządzenia i elementy wodociągowe. Na wyposażeniu będą także niedługo dwa małe agregaty prądotwórcze. Dodajmy, że oba pojazdy są w GWiK-u w ramach leasingu operacyjnego. Spółka planuje też zakup, do końca roku, dwóch używanych samochodów terenowych, aby móc szybciej docierać np. do miejsc, gdzie dojazd jest utrudniony, w trudnych warunkach pogodowych. 

To nie wszystko, bo GWiK zapowiada jeszcze, iż zamontuje u klientów ponad 2 tys. nowy urządzeń pomiarowych (wodomierzy) z zaprogramowanym i zamontowanym modułem radiowym, co usprawni i ułatwi odczyty. W pierwszej kolejności, w ciągu wakacji, wymiana wodomierzy nastąpi w miejscowościach letniskowych gminy Skarszewy. 
Powyższe inwestycje wynikają z troski o jak najlepszą obsługę klientów spółki.

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bronio
bronio 15.07.2018, 12:53
Jarają się nowoczesną halą,nowymi autami w wodociągach i inwestycjami.Podajcie do publicznej wiadomości ile wzrosną czynsze i inne podatki.
Arek
Arek 16.07.2018, 23:25
? co jak ci walnie w kiblu, bedziesz sam naprawiac lepiej niech dojadą i naprawią, pretensje człowieku cały czas masz
Georg
Georg 15.07.2018, 12:20
Musze przyznac ze chwalicie sie lepiej jak za czasow komuny.

Pozostałe