Piątek, 14.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

12 kandydatek i tylko jedna korona

  • 14.07.2018, 09:59
  • redakcja
12 kandydatek i tylko jedna korona
Podziel się:
Oceń:
Na jeden dzień Gniew stał się polską stolicą piękna - bursztynowego piękna. Wybory Bursztynowej Miss stały się już tradycją i na stałe wpisały w kalendarz imprez miejskich. Zarówno dziewczęta jak i organizatorzy przyznają, że ładniejszej i bardziej reprezentacyjnej scenografii nie mogli sobie wymarzyć.

Po raz kolejny na zamku w Gniewie można było podziwiać piękne kobiety w ramach wyborów Bursztynowej Miss Lata 2018. 7 lipca br. panie z całej Polski zjechały na Kociewie, by w średniowiecznych murach zaprezentować swoje wdzięki i walczyć o koronę najpiękniejszej. 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Niczym kolorowe ptaki...
Imprezę poprowadził Krzysztof Andruszkiewicz, który po przywitaniu gości zaprosił na scenę 12 kandydatek. Każda część została podzielona na prezentacje, które przedstawiały inną choreografię oraz stylizacje. Podczas pierwszej panie pokazały swoje piękno ubrane na ludową nutę. Choć nieco zdenerwowane i onieśmielone, przeszły po scenie niczym zawodowe modelki. Dziewczęta dawały z siebie wszystko, by zachwycić jury oraz publiczność, do której należało wyłonienie Miss Publiczności. Po prezentacji, by ostudzić nieco emocje, na scenę weszła Ewa Herman. Gdańska skrzypaczka zagrała utwory nie tylko z gatunku muzyki poważnej, ale też pop czy filmowej, umilając przerwy pomiędzy występami kandydatek. Następnie znów pojawiły się dziewczęta, tym razem ubrane w kolorowe spódniczki. Prezentowały się w nich niczym kolorowe ptaki. Kolejna część prezentacji była niecodzienna, bo choć uczestniczki wyszły w strojach kąpielowych, to miały na sobie... płaszcze przeciwdeszczowe, a w rękach parasolki. Jakby tym sposobem chciały odgnić deszcz znad zamkowego wzgórza. 

23-latka zwyciężczynią
Kandydatki, tym razem ubrane w stroje sportowe, jeszcze raz przeszły po wybiegu, by zaprezentować się jury, które za chwilę miało decydować o koronie. Po krótkiej naradzie ogłoszono wyniki. Panie, tym razem w sukniach wieczorowych, czekały na werdykt. I tak, II wicemiss została kandydatka nr 8 - osiemnastoletnia Aleksandra Werner z Suchowoli. I wicemiss - mieszkanka Starogardu Gdańskiego - Wiktoria Seń. Bursztynową Miss Lata Gniew 2018 została kandydatka z nr 9, Klaudia Mrozińska z Koziegłówek (woj. śląskie). 23-latka skończyła studia licencjackie z ochrony zdrowia, obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Na co dzień pracuje jako fotomodelka, jest też „podprowadzającą” żużlowców częstochowskiego Włókniarza. Miss Publiczności zdobyła dziewczyna z nr 2 - Weronika Laskowska (Daleszyce). To ona najbardziej przypadła do gustu zgromadzonej publice. Dodatkowo wylosowała trzy kupony z nagrodami, które powędrowały Stanisława Wodzaka, Ewy Koczkor oraz Patryka Rakowskiego. Organizatorem wyborów było Impresario – Przedsiębiorstwo artystyczne Imprez Artystycznych. 
 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Julla
Julla 16.07.2018, 12:56
Ale piękne dziewczyny.. Śliczne suknie. Jaką mają czystą cerę...,..
Ja mogę tylko o takiej pomarzyc :( Mam różowaty i już mi ręce opadają. Ktoś ma podobny problem? Poczytajcie moze: http://wizaz.pl/kosmetyki/prod…
Endru
Endru 15.07.2018, 11:17
Kiedy minie moda na ten plastik. Czy kobiety nie rozumieja ze najpiekniej wygladaja z delikatnym makijazem. Jak widze taka wyszpachlowana to odrazu wiem ze bez tego tynku jest ponizej przecietnej. Ladna kob ieta tego nie potrzebuje i powinna o tym wiedziec.
Krytyk piękna.
Krytyk piękna. 14.07.2018, 14:55
Fuj. Jakie grube, wytapetowane,l plastikowe lale. Ohyda!
tfrc
tfrc 15.07.2018, 15:21
Na sam widok ładnej kobiety masz mokro w gaciach !?

Pozostałe