Piątek, 15.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Skoki spadochronowe – gdzie w Polsce najlepiej skakać?

  • 9.07.2018, 10:50 (aktualizacja 09.07.2018 10:54)
  • artykuł sponsorowany
Skoki spadochronowe – gdzie w Polsce najlepiej skakać?
Podziel się:
Z aktywności, które można robić w powietrzu, jedną z najbardziej emocjonujących jest bez wątpienia skok ze spadochronem. Moment, w którym wyskakujesz z samolotu i szybujesz w przestworzach, aż do chwili, w której otwierasz spadochron, to niesamowita dawka adrenaliny, która w Twojej pamięci zostanie na zawsze. Zdecydowałeś się na tę rozrywkę i poszukujesz miejsca, które zagwarantuje Ci imponujące widoki? Znakomicie! Przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze propozycje, które dostarczą Ci dokładnie takich wrażeń, jakich oczekujesz!

Skok spadochronowy w Zielonej Górze

Skok z tej miejscowości, pozwoli Ci spojrzeć na świat z wysokości 3300 metrów nad ziemią. Odległość ta jest bezpieczna, bowiem pozwoli Ci nacieszyć się lotem i w odpowiednim momencie otworzyć spadochron, aby samodzielnie nim posterować. Pełna swoboda, wolność i bajecznie piękne widoki – dokładnie takich wrażeń dostarczy Ci skok ze spadochronem w Zielonej Górze. Urokliwe widoki to zasługa krajobrazu tej miejscowości – Krośnieńska Dolina Odry, Wzniesienia Zielonogórskie, Dolina Śląskiej Ochli. Wokół miasta rozciągają się morenowe wzgórza w formie Wału Zielonogórskiego. Słynąca z licznych terenów zielonych miejscowość, otoczona jest pierścieniem lasów stanowiących fragment tzw. Borów Zielonogórskich. Jeżeli kochasz takie widoki, Zielona Góra jest miejscem idealnym. Nie sposób opisać piękna tego terenu, to po prostu trzeba zobaczyć!

Skok spadochronowy nad Tatrami

Skok spadochronowy w okolicy przepięknego pasma Tatr Wysokich, to przeżycie, którego powinien doświadczyć nie tylko miłośnik gór, ale każdy, kto ceni sobie malownicze i bajeczne widoki. Miejscem startu jest lądowisko położone pomiędzy Jeziorem Orawskim, a pierwszymi szczytami Tatr. Już w trakcie lotu na odpowiednią wysokość, a mianowicie 4000 m, będziesz miał okazję zobaczyć przepiękne górskie krajobrazy – malownicze Tatry Wschodnie, imponujący Giewont i urokliwe Morskie Oko. Widoki z perspektywy lotu ptaka zyskają zupełnie inny wymiar - tutaj wrażenia będą spotęgowane kilkukrotnie. Mimo to, prawdziwa przygoda będzie dopiero przed Tobą. Ogromnej dawki adrenaliny i niesamowitych przeżyć, doświadczysz dopiero w momencie opuszczenia pokładu samolotu, kiedy szybując w przestworzach poczujesz się wolny jak ptak. Krajobraz, do tej pory obserwowany zza szyby samolotu, stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i zniewalający. Brzmi bajecznie, prawda? Sprawdź te oraz pozostałe opcje na skoki ze spadochronem na stronie Superprezenty.pl

Skok spadochronowy w Pruszczu Gdańskim

Niesamowitych emocji i ekstremalnej dawki adrenaliny, dostarczy Ci również skok ze spadochronem w Pruszczu Gdańskim. W ciągu 15 minut dostaniesz się na wysokość 4000 metrów nad ziemią, aby po osiągnięciu planowanego pułapu, wyskoczyć z samolotu i móc spadać swobodnie przez kolejne 50 sekund. Najprawdopodobniej będzie to najbardziej emocjonujące 50 sekund w Twoim życiu, które pozostanie w Twojej pamięci na zawsze. Niesamowite widoki – zielone tereny, zabudowania gospodarcze, które w zwykłej perspektywie są ogromne, nagle przybiorą posiać okrucha. Wraz z upływem czasu - w związku ze zbliżeniem do ziemi, wrażenie będzie się zmieniać, a obiekty – powiększać. Chcesz się przekonać, co naprawdę znaczy szybowanie w przestworzach? Postaw na skok ze spadochronu! Inwestuj w przeżycia, one zostaną z Tobą na zawsze - zobacz gdzie możesz zarezerwować opisane wcześniej skoki na stronie sklepu Super Prezenty.

artykuł sponsorowany

Pozostałe