Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Poważny wypadek na skrzyżowaniu ulicy Zielonej z Korczaka

  • 11.06.2018, 12:03
  • redakcja
Poważny wypadek na skrzyżowaniu ulicy Zielonej z Korczaka
Podziel się:
Oceń:
Służby ratunkowe ze Starogardu Gdańskiego pracowały na miejscu wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa auta osobowe. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Zielonej z Korczaka. W wyniku zdarzenia 2 osoby trafiły do szpitala. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

W minioną sobotę kilka minut po godzinie 10.00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się na skrzyżowaniu ulicy Zielonej z Korczaka. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z drogówki oraz funkcjonariusze z grupy dochodzeniowej wraz z technikiem policyjnym.
- Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy, do wypadku doszło w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa, gdy kierująca toyotą skręcając na skrzyżowaniu w lewo, doprowadziła do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku renault – relacjonuje asp. sztab. Marcin Kunka, rzecznik starogardzkiej policji. - Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami były trzeźwe. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiła 60-letnia pasażerka toyoty oraz 26-letnia pasażerka renault. Pracujący na miejscu policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiecie, która kierowała toyotą. Mundurowi sporządzili także oględziny procesowe oraz zatrzymali dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów. Technik kryminalistyki wykonał szkic sytuacyjny oraz dokumentację fotograficzną. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia – mówi oficer prasowy.      
 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
_redakcja

Zdjęcia (2)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czarny
czarny 3.07.2018, 11:35
Witam
Jestem jednym z mieszkańców okolicznych bloków, codziennie z pracy wyjeżdżam korczaka na zielona, czekam tylko kiedy dojdzie do tragedii,
1. Powieszone lustro przekłamuje
2. Po lewej auta na chodnikach ograniczające widoczność (w tym jedno małe niebieskie, najlepiej kobieto zaparkuj w tym śmietniku do bloku 9A)
3. Również nadmierna prędkość aut jadacych zielona
Słowem - dramat jeszcze bedzie

....
.... 12.06.2018, 07:40
Wyjeżdżając z Korczaka wyjeżdża się "na czuja", tam nic nie widać bo z lewej strony stoją samochody, które całkowicie zasłaniają widoczność. "Jelenia" zawsze zrobią z kierowcy a nikt z decydentów czy policjantów nie zgłosi, że konstrukcja tego skrzyżowania jest wadliwa.
.
. 11.06.2018, 20:05
a dlaczego zatrzymali prawko tej kobiecie????
M.
M. 11.06.2018, 13:57
Tam jest zła widocznosc. Dodatkowo utrudniają to samochody stające na chodniku, zamiast na parkingu

Pozostałe