Piątek, 14.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

W biegu wzięło udział 193 uczestników! Ogromny sukces pierwszej imprezy

  • 10.06.2018, 07:20
  • redakcja
W biegu wzięło udział 193 uczestników! Ogromny sukces pierwszej imprezy
Podziel się:
Oceń:
. I Bieg BiegamBoLubię Lasy 2018 już za nami. W minioną niedzielę w leśniczówce w Szpęgawsku 193 uczestników wzięło udział w biegu głównym na dystansie 5 km oraz w biegach towarzyszących. Sportowe emocje sięgały zenitu, a zabawa była doskonała.

Rywalizację punktualnie o 10.30 rozpoczęły dzieci w wieku do 7 lat na 300 m. Po nich biegały dzieci  w wieku 8-11 lat na dystansie 600 m, a następnie na 600 m swoich sił spróbowały osoby niepełnosprawne, które startowały w kategorii Mistrzostw Powiatu. 
Na koniec odbył się bieg główny na 5 km, który rozpoczął się o godzinie 12.00, a zmagania podjęło 127 uczestników.  
- Dopisała pogoda, frekwencja i dobre humory. Każdy z uczestników otrzymał na mecie pamiątkowy drewniany medal. Po biegu zawodnicy mogli ochłodzić się przy kotarze wodnej, co w ten bardzo ciepły niedzielny dzień było dużą przyjemnością – mówi organizatorka biegu Lucyna Petka. 
W biegu głównym zdecydowanie wygrał Mateusz Niemczyk ze Starogardu Gdańskiego reprezentujący KKB Starogard, drugi był Leon Gajdus ze Skórcza reprezentant Aktywnych Kociewiaków, a trzecim zawodnikiem okazał się Michał Żabiński reprezentujący Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides ze Starogardu Gdańskiego.
Wśród pań tryumfowała Monika Dubiella z Lubichowa, druga była Weronika Wójcik ze Starogardu reprezentująca KKB Starogard, a trzecia Kamila Grzonka z Bytonii reprezentująca Sokół Zblewo.
Najlepsi zawodnicy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody. 
Rangę zawodów podnosiła też obecność gościa specjalnego - znanego biegaczom maratończyka Grzegorza Gajdusa.
 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hotel ratings
hotel ratings 8.11.2018, 16:17
Aside from optimizing your pages, a person also attract search
engines by building links with similar websites.
It's easy to do right and takes bit of time. This is one traffic-generating technique you shouldn't miss. http://www.teligentcorp.com/__…
Tom
Tom 10.06.2018, 12:24
Super!!!Już nie mogę się doczekać 2 biegu.Organizacja bardo dobra!pakiety startowe bogate,nagrody dla dzieci?mikołaj mniej dał na gwiastkę!a posiłki na prawdę pyszne -kiełbasa,ciasta,zupa,bigos,gulasz + kawa ,woda i herbata!PrawdziwyPiknikSportowy. Ps.wczoraj w Pelplinie masakra!medale się rozpadały,a w pakiecie woda i baton i talon na zupę,ciasto po biegu.

Pozostałe