Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Wystawa Starogardzkiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki

  • 24.05.2018, 10:09
  • redakcja
Wystawa Starogardzkiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki
Podziel się:
Oceń:
25 maja br. w Galerii A im. Michała Faryseja, która ma swoją siedzibę w SCK o godzinie 18:00 będzie miało miejsce otwarcie wystawy zbiorowej Starogardzkiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki. Będzie ona czynna aż do końca sierpnia. Wszystkich miłośników malarstwa serdecznie zapraszają artyści z naszego powiatu.

Czym jest STPS? To grupa ludzi, która prowadzi działalność kulturalną i artystyczną na terenie Starogardu i okolic. Promują i prezentują efekty działań członków stowarzyszenia w miejscach takich jak Galeria A czy Galeria Autorska B24. Ich działania wywierają duży wpływ na kształt artystyczny ducha lokalnej społeczności oraz estetykę miasta. Współpracują również z innymi ośrodkami artystycznymi w kraju i za granicą. Są to przede wszystkim ludzie, dla których sztuka jest bardzo ważnym elementem życia. 
Uczestnikami wystawy będą: Krzysztof Bagorski, Marcin Bober, Adam Jakub Haras, Magdalena Haras, Krystyna Jacuk, Kinga Keenys Geldon, Martyna Lorbiecka, Józef Olszynka, Michał Majewski, Zofia Sumczyńska, Teresa Trzewik, Paweł Wyborski oraz Andrzej Venulet. Wszyscy są członkami STPS, a także nieprzeciętnymi artystami, których prace będzie można zobaczyć w jednym miejscu już za parę dni. Różne style, barwy, emocje- to wszystko zebrane w Galerii A specjalnie dla koneserów sztuki, ale nie tylko- mile widziani są wszyscy. 

 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe