Czwartek, 24.01.2019

Szczecin – Berlin – Poczdam. Wyjazd pełen atrakcji

  • 12.05.2018, 13:30
  • redakcja
Szczecin – Berlin – Poczdam. Wyjazd pełen atrakcji fot. Osieczaki
Podziel się:
Oceń:
W dniach 22 – 25 kwietnia 48-osobowa grupa emerytów z Osieka brała udział w czterodniowej wycieczce na trasie Osiek – Szczecin – Berlin – Poczdam. Podróżni z pewnością miło będą wspominać ten niezwykły wyjazd.

Pierwszego dnia seniorzy wzięli udział w spektaklu na zamku szczecińskim. Była to lekka opera komiczna, która zadowoliła wszystkich. Na drugi dzień po śniadaniu autokar zawiózł podróżnych do Berlina na zwiedzanie miasta. 
- Obejrzeliśmy sporo obiektów wartych obejrzenia w tym mieście. Na nocleg wróciliśmy do Szczecina, gdzie po kolacji grupa spotkała się na wspólne śpiewanie, opowiadanie dowcipów i dzielenie się wrażeniami z pobytu w Berlinie. Następnego dnia po śniadaniu autokar powiózł nas do Poczdamu, gdzie podziwialiśmy liczne parki i zabytkowe pałace. Było co oglądać, ponieważ cały kompleks jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Ostatni dzień wycieczki wypełniony był zwiedzaniem ciekawostek Szczecina.
Następnie wyjechaliśmy w drogę powrotną do domu, a po drodze jeszcze odwiedziliśmy piękny gotycki Stargard – relacjonują emeryci z Osieka. 
 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Luidżi
Luidżi 13.05.2018, 23:38
A ja się cieszę, że emeryci mogli sobie dogodzić i udać się na taką wycieczkę. Im się też coś od życia należy. Oby więcej takich akcji. Pozdrawiam serdecznie !
tutam
tutam 13.05.2018, 01:11
Nie przesadziliście z tym newsem? Teraz każda wycieczka np. zakładowa z naszego powiatu będzie godna uwiecznienia w serwisie Kociewiak.pl? Nie ma innych problemów w Starogardzie i okolicach?

Pozostałe