Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Młodzież zapobiega pożarom. Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

  • 13.04.2018, 10:00
  • redakcja
Młodzież zapobiega pożarom. Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Podziel się:
Oceń:
6 kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Starogardzie Gdańskim i Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Starogardzie Gdańskim.

Do udziału w konkursie zgłoszono 35 osób, reprezentujących gminy powiatu starogardzkiego. Turniej połączono ze zwiedzaniem Komendy Powiatowej PSP oraz sali edukacyjnej OGNIK.

Pytania ustne i pisemne 
Uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 25 pytań oraz odpowiedzieć na pytania ustne.
- W młodszej grupie wiekowej zwyciężył Maksymilian Pater z miasta Skórcz przed  Tamarą Szturmowską z Czarnej Wody i Agatą Trepkowską z gminy Lubichowo – mówi ktp. Karina Stankowska ze starogardzkiej straży. - W grupie wiekowej „średniej” zwyciężyła Agnieszka Liss reprezentującą miasto Starogard Gdański przed Miłoszem Kinder reprezentującym gminę Smętowo Graniczne i Markiem Madziara reprezentującym gminę Starogard Gdański. W najstarszej grupie wiekowej, tj. szkoły ponadgimnazjalne zwyciężył Paweł Kensicki z miasta Starogard Gdański przed Maciejem Stolc z gminy Starogard Gdański i Stanisławem Oksentowiczem reprezentującym Czarną Wodę – dodaje. 

Wręczono atrakcyjne nagrody 
Do udziału w eliminacjach szczebla wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Wszystkim uczestnikom turnieju wręczono atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorem było Starostwo Powiatowe i Komenda Powiatowa PSP w Starogardzie Gdańskim. 
- Wszystkim uczestnikom turnieju składamy serdeczne gratulacje, a opiekunom podziękowania za wspaniałe przygotowanie do eliminacji gminnych i powiatowych – dodają na koniec organizatorzy konkursu.
 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maurice
Maurice 7.12.2018, 09:56
*** *** ***
*** *** ***
*** games
*** *** ***
*** games real ***

Pozostałe