Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Policjanci poszukują sprawców kradzieży

  • 4.04.2018, 15:04
  • redakcja
Policjanci poszukują sprawców kradzieży
Podziel się:
Oceń:
Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży sklepowej. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość 2 podejrzanych o to przestępstwo mężczyzn. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją pod numerem telefonu 58 737 03 33. Możliwe jest również skontaktowanie się z policjantami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie kradzieży dysków komputerowych. Do zdarzenia na początku grudnia 2017 roku w jednym z miejscowych sklepów z elektroniką. Wizerunki sprawców zarejestrował monitoring. Jak ustalili śledczy podejrzani zabrali z półki towar, za który nie uiścili zapłaty.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych osób proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 33 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected] 

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału. 

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmmm
hmmm 5.04.2018, 13:52
To chyba jest Jac i jego Stara.

Pozostałe