Niedziela, 16.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

  • 12.03.2018, 06:50
  • redakcja
Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich
Podziel się:
Oceń:
Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim, Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia oraz Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie zapraszają na XIV Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie to odbędzie się 17 marca o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Publicznych w Jabłowie.

Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Jabłowie odbędzie się już po raz 14. Po otwarciu turnieju i przywitaniu gości, wystąpią uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Jabłowie. 
W dalszej części gospodynie zmierzą się w wielu konkurencjach, takich jak: dekoracja wielkanocna, edukacyjna, moda, śpiew i taniec. Impreza zakończy się podsumowaniem zmagań i wręczeniem nagród.  Podczas imprezy przewidziana jest degustacja potraw regionalnych. Przybądźcie 17 marca do Jabłowa, by wspólnie kibicować wszechstronnie uzdolnionym gospodyniom! 
 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SOŁTYS
SOŁTYS 13.03.2018, 17:58
Co to jest?. Tańczy, śpiewa, recytuje, daje ... i gotuje?. KGW
Krysia
Krysia 13.03.2018, 12:59
Kto wyłonił koło Koteże. Gmina Starogard Gdański ma wiele Kół zawsze był turniej i wytypowało się koło do rywalizacji. Co się stało w tym roku? Przykro, że o tym nikt nie pomyślał? Turniej odbywa się w Jabłowie, zwsze miał wysoką rangę, Co się dzieje? Dlaczego inne koła nie rywalizują??????
Obywatel
Obywatel 13.03.2018, 20:42
To kielbasa wyborcza. Soltys Kotez za poparcie udzielone Pani kandydatce ma pozycje uprzywilejowaną u Pana R i Pani FCh i w podziekowaniu dostal miejsce w konkursie. Ludzie otworzcie oczy na te uklady w Gminie.

Pozostałe