Niedziela, 16.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

33-latek miał molestować dziewczynkę

  • 7.03.2018, 10:16
  • redakcja
33-latek miał molestować dziewczynkę
Podziel się:
Oceń:
Do policyjnego aresztu trafił mieszkaniec powiatu starogardzkiego. Mężczyzna miał się dopuścić molestowania seksualnego małej dziewczynki – córki swojej partnerki. Jeśli zarzuty wobec 33-latka potwierdzą się, grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany nie przyznał się do winy.

Na początku stycznia mundurowi zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który - zdaniem matki - miał dopuścić się molestowania seksualnego jej córki. Policjanci doprowadzili podejrzanego do prokuratury, gdzie przedstawione zostały mu zarzuty.
- Postępowanie zostało zainicjowane na początku stycznia bieżącego roku przez matkę dziecka. Mężczyzna został zatrzymany 6 stycznia 2018 roku – poinformowała prokurator Grażyna Wawryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
-
Prokurator przedstawił mu zarzut doprowadzenia małoletniej, poniżej 15 roku życia, do poddania się innej czynności seksualnej. Jest to popełnienie przestępstwa z art. 200 § 1 k.k. Podejrzany pozostawał w związku z matką dziecka. Nie przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego areszt na jeden miesiąc.(...)

Więcej na ten temat znajdziecie w aktualnym wydaniu Gazety Kociewskiej.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe