Dla kogo Kociewski Gryf?

  • 17.02.2018, 12:20
  • redakcja
Dla kogo Kociewski Gryf?

Podziel się:

Oceń:

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Regionu Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim zwraca się z prośbą o nadsyłanie kandydatur związanych z przyznaniem Nagrody Starosty Powiatu Starogardzkiego „Kociewski Gryf” za 2017 r.

Do 19 lutego można zgłaszać kandydatów do dorocznej nagrody starosty starogardzkiego „Kociewski Gryf”. Nagrodę przyznaje się w dwóch dziedzinach: „Kultura” i „Organizacja pozarządowa”. Z kolei nagroda w dziedzinie „Kultury” przyznawana jest w dwóch kategoriach: Twórca Roku (osoba), Impreza Roku - (instytucja, organizacja).
Nagroda jest formą podziękowania osobom za podejmowanie działań sprzyjających realizacji misji powiatu – regionu rozwijającego się turystycznie i gospodarczo w zgodzie z naturalnym środowiskiem, dzięki aktywnej, zintegrowanej społeczności, czerpiącej z dziedzictwa kulturowego przeszłości i pielęgnującej tradycje. „Kociewski Gryf” ma też uhonorować organizacje pozarządowe i inne instytucje, które wniosły trwały wkład w rozwój kultury powiatu starogardzkiego. W jaki sposób można zgłosić kandydatów? Należy to zrobić w formie pisemnej, na podstawie specjalnego wniosku. Wniosek jest dostępny na www.powiatstarogard.pl
Wnioski o przyznanie nagród w zamkniętych kopertach można składać osobiście lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim ul Kościuszki 17, 83-200 Starogard Gdański. Wydział Kultury, Sportu i Promocji Regionu z dopiskiem na kopercie: Zgłoszenie do Nagrody Starosty Starogardzkiego „Kociewski Gryf”. Ważna uwaga - laureaci nagrody nie mogą być ponownie zgłaszani do kategorii, w której otrzymali nagrodę w okresie poprzednich 3 lat.
 

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

beka
beka 18.02.2018, 13:34
Jak to dla kogo? Janaszkowi dajcie!!!
Zaskoczony
Zaskoczony 17.02.2018, 16:35
.....ja mysłałem ,ze to Chyła jednoosobowo przydziela nagrody ?
On
On 18.02.2018, 09:54
Podobno konkurs to fikcja. I tak wiadomo kto decyduje.
Powiaty do likwidacji, szopki do likwidacji.Oddajcie pieniadze za odszkodowanie.

Pozostałe