Środa, 19.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Hossa
Hossa
Hossa

Dom wolno stojący na spokojnym osiedlu niedaleko Starogardu Gdańskiego

Rozglądasz się za spokojnym miejscem zamieszkania, niedaleko Starogardu Gdańskiego? Zależy Ci na ciszy i spokoju?  Zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem domu wolno stojącego w stanie developerskim na malowniczo położonym osiedlu Piaski w Dąbrówce.

Lokalizacja domu pozwala uchronić się od zgiełku miasta, ale jednocześnie jest na tyle blisko (7km), że bardzo łatwo jest się dostać do centrum Starogardu Gdańskiego. Dom jest zamknięty, ocieplony z podciągniętymi niezbędnymi mediami. Możliwa jest pełna personalizacja następujących istniejących pomieszczeń:
- 6 pokoi,
- kuchnia,
- 2 łazienki,
- piwnica,
- pralnia,
- kotłownia,
- garaż.

Garść technicznych informacji:
Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w instalację elektryczną, rozprowadzona jest instalacja centralnego ogrzewania z kotłowni. Każdy grzejnik jest oddzielnie zasilany z rozdzielni. W kuchni, łazienkach i korytarzach jest rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Pomieszczenia są wycekolowane i przemalowane na biało. Na dachu położona jest dachówka ceramiczna. Stolarka okienna PCV, dachowe firmy Velux.

Ściany są zbudowane w technologi tradycyjnej: 12 cm krmazyt, 6 cm styropianu, 24 cm Ytong, docieplenie od zewnątrz 8 cm styropianu, zaciągnięte siatką i klejem. Poddasze jest ocieplone 20 cm wełną mineralną i zamknięte. Na działce został wykonany drenaż.

W najbliższej okolicy znajdziesz:
- szkołę,
- przedszkole dla najmłodszych,
- sklepy,
- fryzjer,
- w odległości ok 5km ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem z plażą, restauracją i pomostami,
- przystanek autobusowy MZK ułatwiający komunikację.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Możliwa sprzedaż, zamiana lub wynajem. 


Zdjęcia (1)

550 000,00