Piątek, 15.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Podopieczna z neuropatią cukrzycową- Opieka w Anglii, Portsmouth

Wyjazd na kontrakt w ostatnim tygodniu lutego.

Oferta tylko dla osób znających angielski komunikatywnie.

 Przed wyjazdem wymagane jest tygodniowe szkolenie z zakresu opieki nad seniorem w Wielkiej Brytanii- szkolenie jest bezpłatne i w pełni zorganizowane przez Promedica24.

Dodatkowo pracując z Promedica24  nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii.  Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na tym kontrakcie to 1260 Funtów netto oraz w trakcie dalszej współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.

Neuropatia cukrzycowa, to powikłanie cukrzycy, które przede wszystkim na skutek hipoglikemii, uszkadza system nerwowy. Dlatego pracując na tym kontrakcie będziesz miała za zadanie zadbać o bezpieczeństwo starszej Pani podczas poruszania się- np.  trzeba sprawdzić czy pani ma odpowiednie obuwie, czy na jej drodze nie leżą jakieś przedmioty, czy nie potrzebuje asysty.

Oczywiście podopieczna wymaga prowadzenia diety odpowiedniej dla cukrzyków. Pani ma też problemy ze wzrokiem- lubi gdy opiekunka opisuje jej to czego nie może dostrzec.

Jest o typowa praca w systemie z zamieszkaniem, obowiązkowo z 2 godzinami przerwy w ciągu dnia.

Podopieczna nie lubi zostawać sama- oczekuje towarzystwa drugiej osoby. Ma tez liczną rodzinę, która często ją odwiedza. Chciałaby również przy wsparciu opiekunki ponownie w każdy czwartek jeździć do kościoła.

 

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • gotowość do wyjazdu za granicę;

  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

 

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 572 307 994 lub 58 743 63 27

Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Starogardzie Gdańskim

Ul. Podgórna 1

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w  godz. 9-17.00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl  lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją  dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych  na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

 

Zdjęcia (1)


ul.Podgórna 1, Starogard Gdański