Krakowski Teatr Uliczny “Scena Kalejdoskop”

start 07.08.2022 17:00
koniec 07.08.2022 20:00

Lokalizacja: Starogard Gdański

TEATR

7 sierpnia 2022 roku, zapraszamy na Scenę Letnią SCK na teatry uliczne.

Grupa artystyczna Scena Kalejdoskop powstała w 1999 roku w Krakowie. Założona została przez aktora i reżysera Piotra Kulczyka. Zajmuje się realizacją widowisk teatralnych (spektakle plenerowe, uliczne, kostiumowe) oraz produkcją filmową. Pasja i zaangażowanie w tworzeniu każdego projektu zaowocowały kilkoma przebojami teatralnymi.

O godzinie 18:00 na dzieci czekać będą doświadczeni żonglerzy i szczudlarze, jak również gotowe stanowiska animacyjne pełne cyrkowych wyzwań oraz konkursów. W programie między innymi: chodzenie na specjalnych szczudłach animacyjnych, żonglerka maczugami, piłkami i obręczami, warsztaty puszczania gigantycznych baniek mydlanych, balonowe zoo, rola bola, diabolo, skoki na gigantycznej skakance oraz wiele innych atrakcji

O godzinie 19:30 niezwykłe widowisko teatralne w wykonaniu trójki aktorów Sceny Kalejdoskop, oparte na osławionej historii Don Juana- fascynującego, niewiernego kochanka, który swoimi miłosnymi podbojami zadziwiał, gorszył i wzbudzał zazdrość.

Widowisko “Serce Don Juana” pełne jest efektów takich jak: walki wręcz, dym, taniec na szczudłach i inne niezwykłe atrakcje. Całość jest wspaniałą rozrywką dla całej rodziny

Podczas występów w ramach “Sceny Letniej SCK” prowadzona jest kampania informacyjno – profilaktyczna dotycząca uzależnień behawioralnych tj. uzależnień od urządzeń ekranowych pod hasłem “Wyjdź poza ekran swojego telefonu!”.

Organizator: Starogardzkie Centrum Kultury

Partner: Starogard Gdański

Sponsorzy:

Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych “Stary las” sp. z o. o.

Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych “STARKOM” sp. z o.o.

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim

Broker

Restauracja Witches

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.