Szalone nożyczki

start 29.02.2020 16:00

Kino Sokół

Lokalizacja: Starogard Gdański, al. Jana Pawła II

Dowiedz się kto zabije w Starogardzie Gdańskim! W trosce o dobre nastroje mieszkańców, Kino Sokół w Starogardzie Gdańskim będzie gościło na swojej scenie kultowy spektakl teatralny  pt. "Szalone nożyczki" już 29 lutego 2020r. o godz. 16.00 i 19:00! "Szalone nożyczki" porywają w wir zabawy i zagadki miliony widzów na całym świecie tak skutecznie, że znalazły się w Księdze Guinnessa. Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego będą mieli okazję obejrzeć ten spektakl w nowej odsłonie z gwiazdorską obsadą.
Przebojowy fryzjer wynajmuje lokal od pani Izabeli. Jego salon odwiedzają nader barwne postacie, interes świetnie się kręci, aż dochodzi do tragedii... Właścicielka lokalu zostaje znaleziona martwa. Kto? Kiedy? I dlaczego? Do akcji rusza policja, ale okazuje się, że każdy z obecnych w salonie miał motyw! Detektywi miotają się słuchając sprzecznych zeznań i jest to czas, gdy do akcji wkracza WIDZ. To Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu, które za każdym razem może być inne.
Spektakl jedyny w swoim rodzaju, pełen wybuchów śmiechu i interakcji wyśmienitych, gotowych na wszystko aktorów z Widzami! "Szalone nożyczki" już 29 lutego 2020r. o godz. 16.00 i 19:00 w Kinie Sokół w Starogardzie Gdańskim

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski  

Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański  

Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska 

Barbara Markowska: Dominika Gwit 

Edward Wurzel: Alan Andersz 

Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Źródło informacji https://www.kupbilecik.pl/imprezy/45956/Starogard+Gda%C5%84ski/Szalone+No%C5%BCyczki/?u

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.