Piątek, 15.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Kino Letnie - film pt."Mamuśki mają wychodne".

start 19.07.2018 godz. 20:30

Starogardzkie Centrum Kultury

Lokalizacja: Starogard Gdański, ul. Al. Jana Pawła II nr 3

19 lipca 2018 r.

godz. 20:30

Park Nowe Oblicze

wstęp wolny

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza do Parku Nowe Oblicze na projekcję "Kina Letniego 2018" na leżakach. 19 lipca br. (czwartek) o godzinie 20:30 zostanie zaprezentowana komedia pt. "Mamuśki mają wychodne".

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż "dają radę". Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie.

W przebojowej komedii nie tylko dla pań, lider zespołu Maroon 5 – Adam Levine ("Zacznijmy od nowa"). W rolach gotowych na wszystko mamusiek zobaczymy: Toni Collette ("Mała Miss", "Godziny"), Katie Aselton ("Dar"), Bridget Everett ("Seks w wielkim mieście") i Molly Shannon ("Jeszcze dłuższe zaręczyny").
 

Obsługę gastronomiczną w czasie seansu "Kina Letniego" zapewni partner wydarzenia - Gościniec Konopielka.

"Kino Letnie" odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusza Stankowiaka.

Sponsorzy: Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "STARY LAS", Przedsiębiorstwo usług komunalnych "STARKOM" w Starogardzie Gdańskim, Przedsiębiorstwo wodociągów i kanalizacji "STAR-WIK" w Starogardzie Gdańskim, Restauracja McDonald's w Starogardzie Gd., Salon Ślubny "Bianka", Restauracja "Browar", Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gd., Firma SMS FOOD Industries Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.