Piątek, 15.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Kino Letnie - film pt. "La La Land".

start 05.07.2018 godz. 20:30

Starogardzkie Centrum Kultury

Lokalizacja: Starogard Gdański, ul. Al. Jana Pawła II nr 3

5 lipca 2018 r.

godz. 20:30

Park Nowe Oblicze

wstęp wolny.

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza do Parku Nowe Oblicze na pierwszą projekcję "Kina Letniego 2018" na leżakach. 5 lipca br. (czwartek) o godzinie 20:30 zostanie zaprezentowany nagrodzony Oskarami musical pt. "La La Land".

Akcja filmu dzieje się w Los Angeles. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?
 

"La La Land" to amerykański komediodramat muzyczny w reżyserii Damiena Chazelle’a z 2016 roku. Tytuł filmu stanowi grę słów i odnosi się do Los Angeles, miejsca akcji filmu, oraz idiomu z języka angielskiego "be living in la la land", oznaczającego "bujać w obłokach". Film miał swoją premierę na 73. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji 31 sierpnia 2016 r. Musical uzyskał przychylne recenzje krytyków i zdobył 6 Oscarów, 7 nagród Złotych Globów oraz 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej.

Obsługę gastronomiczną w czasie seansu "Kina Letniego" zapewni partner wydarzenia - Gościniec Konopielka.

"Kino Letnie" odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusza Stankowiaka.

Sponsorzy: Salon Ślubny "Bianka", Restauracja "Browar", Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gd.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.