Czwartek, 24.01.2019

DKF "Sokół" film pt. "Blask".

start 15.02.2018 godz. 18:30

Starogardzkie Centrum Kultury

Lokalizacja: Starogard Gdański, Al. Jana Pawła II Nr 3

15 luty 2018 r.
godz. 18:30
Sala widowiskowa SCK
Bilety 5 zł, 10 zł i 12 zł

Dyskusyjny Klub Filmowy "Sokół" zaprasza na spotkanie 15 lutego br. o godz. 18:30 do sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury i projekcję japońskiego melodramatu pt. "Blask" w reżyserii Naomi Kawase. Bilety w cenie 5 zł - młodzież za okazaniem legitymacji, 10 zł - studenci UTW, 12 zł - bilet normalny.

Misako z niekłamaną pasją opisuje przedmioty, uczucia i świat, który je otacza. Jest audiodeskryptorką, tworzy napisy do filmów, które następnie czytane są widzom niewidomym lub słabowidzącym. Podczas jednej z projekcji dziewczyna spotyka słynnego operatora kamery, Masayę, którego wzrok nieodwracalnie się pogarsza. Między mężczyzną, który traci światło a kobietą, która je ściga, wybucha płomienne uczucie.

Dyskusyjny klub filmowy (DKF) to zrzeszenie miłośników sztuki filmowej, mające na celu pogłębianie wiedzy członków klubu na temat tej sztuki oraz jej popularyzację. Głównym sposobem realizacji tych celów są projekcje filmów o wysokich walorach artystycznych lub poznawczych. Jednak z założenia DKF nie ogranicza się tylko do takiej formy, uzupełniając projekcje o prelekcje, dyskusje, spotkania z twórcami, publikacje.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.