poniedziałek, 3 października 2022 04:40
Reklama
Reklama

Super Pupil 2021

[FOTO] Wszystkie nagrody za udział w Plebiscycie Super Pupil wręczone! (cz.2)
[FOTO] Wszystkie nagrody za udział w Plebiscycie Super Pupil wręczone! (cz.2)

POWIAT. W pierwszym tygodniu marca, w sklepie zoologicznym ZooBajka odbyło się uroczyste wręczanie nagród i upominków za udział w Plebiscycie Super Pupil Gazety Kociewskiej. Każdy opiekun, uprawniony do ich odbioru, wychodził ze sklepu nie tylko z torbami pełnymi niespodzianek i podarków, ale także z wielkim uśmiechem na twarzy! A o tym, co kryło się w szeleszczących torbach i czy nagrody spodobały się zwierzakom, dowiecie się z poniższej, drugiej i tym samym ostatniej części fotorelacji z tego wspaniałego wydarzenia! Sponsorowi, jak i wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zainteresowanie naszą zabawą.

16.03.2022 16:59
[FOTO] Wręczanie nagród za udział w Plebiscycie Super Pupil! (cz.1)
[FOTO] Wręczanie nagród za udział w Plebiscycie Super Pupil! (cz.1)

POWIAT. W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy ostateczne wyniki Plebiscytu Super Pupil Gazety Kociewskiej. W sumie zwierzaki zgromadziły 2426 punktów, a zdobywcą zacnego tytułu i pierwszej nagrody głównej został kot Egon. To była naprawdę emocjonująca edycja i inna niż poprzednie, ponieważ motywem przewodnim zabawy były ubiegłoroczne, grudniowe święta. Przyszedł więc czas na najmilszy i najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment - wręczanie nagród!

15.03.2022 12:58    6    1
Zwycięzcą tytułu Super Pupil 2021 został kot EGON! Gratulujemy!
Zwycięzcą tytułu Super Pupil 2021 został kot EGON! Gratulujemy!

POWIAT. W piątek, 25 lutego o godz. 12.00 zakończył się etap głosowania w naszym wspaniałym plebiscycie. Tego dnia, po raz siódmy i ostatni podsumowaliśmy otrzymane dotychczas SMS-y oraz kupony papierowe z głosami oddanymi na poszczególnych faworytów i mamy to! Znamy i ogłaszamy wyniki! Zwycięzcą tytułu Super Pupil 2021 oraz pierwszej nagrody głównej został kot Egon! Kolejne stopnie podium oraz nagrody zdobyli: pies Rico (II miejsce) oraz kot Bolo (III miejsce). Serdecznie gratulujemy! Walka między chłopakami była szalenie wyrównana i do ostatnich chwil nie wiadomo było, który z nich zostanie ostatecznym zwycięzcą!

03.03.2022 07:44    1
Reklama
Głosowanie tylko do piątku, 25 lutego, do godz. 12.00! Na prowadzeniu kot Bolo! Czy zostanie ostatecznym zwycięzcą?
Głosowanie tylko do piątku, 25 lutego, do godz. 12.00! Na prowadzeniu kot Bolo! Czy zostanie ostatecznym zwycięzcą?

POWIAT. To już szóste i tym samym przedostatnie podsumowanie punktów w naszej zabawie. W przyszłym tygodniu ostatni raz podliczymy zebrane punkty z nadesłanych SMS-ów oraz dostarczonych kuponów papierowych i dowiemy się, który ze zgłoszonych pupili zdobył tytuł Super Pupila 2021! Pierwsza trójka zwierzaków, z największą ilością zebranych punktów otrzyma extra nagrody główne. Dla pozostałych uczestników, którzy na swoim koncie będą mieli min. 20 punktów, przygotowane zostaną nagrody za udział. A im więcej punktów na koncie, tym ciekawsza i bardziej wartościowa nagroda! ;-)

22.02.2022 15:45    5    1
Lider zabawy zebrał do tej pory 170 punktów i ani mu się śni oddać prowadzenia…
Lider zabawy zebrał do tej pory 170 punktów i ani mu się śni oddać prowadzenia…

POWIAT. To już piąte podsumowanie punktów w bieżącej edycji plebiscytu Super Pupil. Pierwsze miejsce w klasyfikacji, ze sporą przewagą nad konkurentami, utrzymuje wciąż kot Egon, który do tej pory zgromadził sumę 170 punktów. Na II miejscu uplasował się waleczny pies Rudy z sumą 128 punktów, a na III, z jednym tylko punktem mniej od poprzednika, energiczny pies Rico (127 punktów). Na wspomnienie zasługuje także kot Bolo (IV pozycja, 116 punktów), który – wydawać by się mogło – aspirował do miejsca na podium. Pozostali uczestnicy z zakwalifikowanej 30-tki dość mocno odstają punktacją od faworytów i oddalają się od nagród głównych… Ale przecież jeszcze nic straconego! Na głosowanie zostało prawie 10 dni! Chwytajcie więc za nożyczki, wycinajcie kupony z gazet lub wysyłajcie smsy i zwiększcie szansę swoich pupili na fantastyczne nagrody od ZooBajka!

17.02.2022 15:05    11
Kot Egon ponownie na prowadzeniu! Od przeciwników dzieli go znaczna przewaga punktów
Kot Egon ponownie na prowadzeniu! Od przeciwników dzieli go znaczna przewaga punktów

POWIAT. To już czwarte podsumowanie punktów w bieżącej edycji plebiscytu Super Pupil. Na pierwszym miejscu w tabeli, po raz kolejny, melduje się kot Egon (161 pkt), zostawiając w dalekim tyle pozostałych uczestników! Na kolejnych szczeblach meldują się natomiast: pies Rudy (119 pkt) oraz pies Rico (110 pkt), który awansował o kilka pozycji względem ubiegłych podsumowań. Kot Bolo, który wydawał się nie dawać za wygraną spadł na czwartą pozycję… Konkurencja wydaje się być coraz poważniejsza… Kto ostatecznie zdobędzie nagrody główne ufundowane przez ZooBajka? – Tego dowiemy się za niecałe 3 tygodnie.

10.02.2022 09:38    7
Reklama
Drugie podsumowanie punktów. Kot Egon utrzymuje pierwszą pozycję. Bolo jednak jest tuż za nim…
Drugie podsumowanie punktów. Kot Egon utrzymuje pierwszą pozycję. Bolo jednak jest tuż za nim…

POWIAT. To już drugie podsumowanie punktów w bieżącej edycji plebiscytu Super Pupil. Prowadzenie w dalszym ciągu utrzymuje kot Egon, który zgromadził do tej pory 86 punktów. Tylko dwa punkty mniej (84 pkt) zgromadził na tę chwilę kot Bolo, utrzymując drugą pozycję w naszym rankingu. Trzecią pozycję, z sumą 65 punktów, przejął natomiast pies imieniem Rudy i tym samym zajął ostatnie wolne miejsce na tymczasowym podium. O tym, kogo zastaniemy na górze przyszłotygodniowego podsumowania zdecydują Wasze głosy! Pamiętajcie, że fundatorem nagród rzeczowych jest sklep ZooBajka ze Starogardu Gdańskiego, a to gwarancja zadowolenia każdego pupila.

31.01.2022 09:48    12    1
Pierwsze podsumowanie punktów. Prowadzi kot Egon, a tuż za nim Bolo i Gato
Pierwsze podsumowanie punktów. Prowadzi kot Egon, a tuż za nim Bolo i Gato

W ubiegłym tygodniu, wraz z publikacją wizerunków zakwalifikowanych pupili ogłosiliśmy start głosowania w naszej zabawie. Przez te kilka dni odnotowaliśmy ponad 400 wysłanych przez Czytelników SMS-ów. Pojawiły się także pierwsze wypełnione i dostarczone do Redakcji kupony. Na tę chwilę, na prowadzeniu jest kot Egon z sumą 54 punktów, a zaraz za nim, na drugiej pozycji kot Bolo z sumą 52 punktów. Trzecią pozycję zajmuje natomiast kot Gato z sumą 44 punktów. Czy w tym roku triumfować będą kociarze? Co na to miłośnicy psów czy puszystych i mięciutkich gryzoni? Przypominamy, że stawką są fantastyczne i cenne nagrody główne, ufundowane przez sklep zoologiczny ZooBajka ze Starogardu!

20.01.2022 10:58    5    1
Już w czwartek, 13 stycznia rusza głosowanie w naszej zabawie. Który zwierzak zasługuje na miano „Super Pupila”? PUBLIKUJEMY WIZERUNKI ZAKWALIFIKOWANYCH
Już w czwartek, 13 stycznia rusza głosowanie w naszej zabawie. Który zwierzak zasługuje na miano „Super Pupila”? PUBLIKUJEMY WIZERUNKI ZAKWALIFIKOWANYCH

POWIAT. Bieżąca edycja Super Pupila, jak co roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony Czytelników – to wielka radość zarówno dla redakcji, jak i dla sponsora. W ciągu ostatniego miesiąca otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, opisów i zdjęć Waszych wspaniałych Pupili. Widać, że bardzo je kochacie i lubicie się nimi chwalić. Zdecydowana większość zgłoszeń dotyczyła psów i kotów, ale pojawiły się także kawie domowe, chomiki, króliki, fretki, a nawet alpaka! Dzisiaj, z uśmiechami na twarzach, przedstawiamy Wam zakwalifikowaną 30-tkę i ogłaszamy termin trwania etapu głosowania. Pozostałym serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

12.01.2022 17:06    1    2
Reklama
Przyjmujemy zgłoszenia TYLKO DO DZIŚ! Pamiętajcie o wyraźnej fotografii! ŚWIĄTECZNA EDYCJA PLEBISCYTU SUPER PUPIL
Przyjmujemy zgłoszenia TYLKO DO DZIŚ! Pamiętajcie o wyraźnej fotografii! ŚWIĄTECZNA EDYCJA PLEBISCYTU SUPER PUPIL

POWIAT. Tegoroczna edycja Super Pupila, jak zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w związku z czym każdego dnia wpływają do nas licznie zgłoszenia rozmaitych gatunków pupili – od maleńkich chomików czy świnek morskich, poprzez króliki, fretki, koty, psy, a nawet alpaki. Warunkiem przyjęcia przez redakcję zgłoszenia jest załączenie WYRAŹNEJ, OSTREJ fotografii w WYSOKIEJ JAKOŚCI, na której widoczny będzie Wasz kochany Pupil. Pamiętajcie, że to edycja świąteczna, a więc nie może zabraknąć świątecznego motywu! Niestety mimo wielokrotnych apeli i przypomnień, znaczna część otrzymanych dotąd fotografii jest poruszona, rozmyta czy nienawiązująca do tematyki konkursu. Jak skompletować i dostarczyć zgłoszenie dowiecie się z tekstu poniżej. Do zgarnięcia oczywiście fantastyczne nagrody od ZooBajka ze Starogardu Gdańskiego!

06.01.2022 11:38    1    1