Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Praca wre. Widać już pierwsze efekty

  • 7.02.2018, 10:26
Praca wre. Widać już pierwsze efekty
Przebudowa ulicy Gajowej w Pinczynie idzie pełną parą. Jej obecny stan, choć remont nadal trwa, zmienił się diametralnie i już cieszy oko mieszkańców, którzy czekają na efekt końcowy. Termin zakończenia prac zaplanowano na połowę kwietnia bieżącego roku.

Przebudowa ulicy Gajowej jest kompleksowa i całościowa. Inwestorzy na bieżąco czuwają nad wykonaniem dodatkowych prac, których na etapie projektowania nie można było przewidzieć. Teraz pod ziemią zostanie położona instalacja pod światłowód. 
Już na początku stycznia Gmina Zblewo podpisała umowę na wykonanie niezbędnych robót uzupełniających, które właśnie trwają. 
- Konieczne było podpisanie aneksu terminowego do umowy z wykonawcą inwestycji tj. firmą PBD. Dokument podpisano 31 stycznia i przesunięto w nim termin wykonania zadania do 15 kwietnia 2018 r. Powodem tego były m.in. niezależne zarówno od inwestora, jak i od wykonawcy - opóźnienia  związane z przekazaniem placu budowy pod przebudowę kolizji energetycznych – wyjaśniają przedstawiciele Urzędu Gminy w Zblewie. 

Więcej na ten temat przeczytacie w aktualnym wydaniu Gazety Kociewskiej. 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.

Pozostałe