Sobota, 17.03.2018, imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka

SUPER PUPIL Gazety Kociewskiej 2017! Nagrodziliśmy zwycięzców!

  • 12.01.2018, 15:00 (aktualizacja 12.01.2018 15:01)
  • redakcja
SUPER PUPIL Gazety Kociewskiej 2017! Nagrodziliśmy zwycięzców!
Nasi Drodzy Czytelnicy, zakończyła się nasza wspólna zabawa – Super Pupil Gazety Kociewskiej! Tematem przewodnim były Wasze zwierzaki - wspaniali przyjaciele, wierni słuchacze, niezastąpieni towarzysze wspólnych zabaw... Takie właśnie są Wasze super pupile. Pokazaliście na naszych łamach ile dla Was znaczą i jak bardzo dumni z nich jesteście.

W ubiegłym tygodniu zamknęliśmy głosowanie w naszej super zabawie. 
Na swoje pupile oddaliście łącznie ponad 1500 głosów papierowych i elektronicznych. Pokazywaliście nam, jak bardzo dumni jesteście ze swoich zwierzątek. Nadsyłaliście zdjęcia 
głównie kotów i psów, lecz znalazła się również fretka, chomik, ptaszki, a także królik. Wszystkie są piękne i najwspanialsze na świecie. Dlaczego? Bo to Wasze ukochane zwierzęta! Dziś podsumowaliśmy naszą zabawę i  nagrodziliśmy zwycięzców .

Kim jest Super Pupil? 
Po emocjonującym głosowaniu znamy ostatecznych zwycięzców naszej zabawy. Kto został Super Pupilem Gazety Kociewskiej? Pierwsze miejsce zajęła niezwykła, wyjątkowa kotka Kicia, która uwielbia wodę oraz odpoczynek w... umywalce. 
– Jestem w szoku, bo nie spodziewałam się, że wygram. Sądziłam, że będzie to miejsce drugie lub trzecie... Jestem bardzo zadowolona z nagrody – powiedziała nam podczas wręczania nagród pani Daria, właścicielka Kici.  – Teraz zlikwiduje choinkę i postawię nagrodę w rogu pokoju – dodała zadowolona rozmówczyni. 

Na podium stanęli również... 
Drugie zaszczytne miejsce w naszej zabawie zajęła prezentująca się jak prawdziwa dama fretka o imieniu Sunia. 
– Sunia uwielbia psoty i zabawy – opisuje jej właścicielka Anna. – Moja fretka Sunia uwielbia również spać w moim łóżku – podkreśla. 
Warto dodać, że niemalże od początku Sunia zajmowała w naszym plebiscycie pierwsze miejsce. 
Na trzecim miejscu w naszej zabawie znalazł się kot Lisuś. 
- Lisuś to kotek specjalnej troski - walczy z chorobą nowotworową. Każdy dzień jest dla nas wyzwaniem – mówi Izabela Kulas. - Jest największym z najmniejszych przyjaciół. Bardzo go kocham i pragnę dać mu jak najwięcej szczęśliwych chwil w jego króciutkim i pełnym bólu życiu – wyszczególnia właścicielka kota. 

Atrakcyjne nagrody i upominki dla wszystkich 
Jak w każdej naszej zabawie, tak i tym razem na zwycięzców czekają cenne nagrody. Ich fundatorem jest sklep ZOO Bajka, w którego siedzibie nastąpi przekazanie nagród Super Pupilom Gazety Kociewskiej. Dodatkowo sklep ZOO Bajka funduje nagrody specjalne oraz upominki dla wszystkich uczestników konkursu. 

Więcej na ten temat znajdziecie w najbliższym wydaniu Gazety Kociewskiej! 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe