Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

FOTO: Kolizja na ulicy Okopowej w Gdańsku. W zdarzeniu brał udział starogardzki autobus PKS

  • 11.01.2018, 13:53 (aktualizacja 11.01.2018 15:29)
FOTO: Kolizja na ulicy Okopowej w Gdańsku. W zdarzeniu brał udział starogardzki autobus PKS
W środę, 10 stycznia o godzinie 15.30 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku otrzymał zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na ulicy Okopowej w Gdańsku. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol z Wydziału Ruchu Drogowego w Gdańsku.

- Po przyjeździe policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali dokumentację. Funkcjonariusze ustalili, że udział w zdarzeniu brały pojazdy: ciężarowy wraz z naczepą, autobus Autosan, oraz autobus komunikacji miejskiej Solaris. Mundurowi zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Kierujący pojazdem marki Solaris był sprawcą zdarzenia, za co otrzymał 500 zł mandat. Wszyscy kierowcy zdarzenia byli trzeźwi – poinformował sierż. Emil Marchewka, z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Informację, że był to autobus ze Starogardu Gdańskiego, potwierdził kierownik dworca PKS w Starogardzie Gd.
- Żadna z osób podróżujących tym autobusem nie ucierpiała - poinformował Paweł Stawikowski. - Pasażerowie zostali zabrani przez kolejny autobus.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

piotr
piotr 12.01.2018, 12:25
Jeżeli chodzi o te Autosany Eurolider 13, to nie spotkałem się jeszcze aby kiedykolwiek włączone w nich było.ogrzewanie za pomocą grzejników konwektorowych które są tam zamontowane na prawie całej długości bocznych ścian. Jedynie działa jedna nagrzewnica (dmuchawa) przy drzwiach która ma ogrzac caly autobus. Już nie wiedzą na czym oszczędzać.
skromny
skromny 21.01.2018, 10:53
trzeba oszczędzać ceny węgla non stop idą w górę i jeszcze jeden pstryczek uważasz że cena 12 zł ze Starogardu do Gdańska to dużo nie zawsze autobusy mają frekfencje czasami jedzie 7 osób autobus pali 30 l na 100 km trzeba kupić paliwo,opłacić kierowcę ,opłacić przystanki ,ubezpieczenia,utrzymanie warsztatu,reperacji siedzeń zniszczonych przez pasażerów itd,itd
Patryk
Patryk 11.01.2018, 18:31
I zas bilety podrozeja

Pozostałe