Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Młodzi mężczyźni napadli na sklep. Prokuratura zastosowała wobec nich dozór policyjny

  • 9.01.2018, 15:16
Młodzi mężczyźni napadli na sklep. Prokuratura zastosowała wobec nich dozór policyjny
Starogardzcy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pod koniec ubiegłego tygodnia dokonali kradzieży rozbójniczej w jednym z miejscowych sklepów. Sprawcy zabrali pieniądze, artykuły spożywcze, papierosy i alkohol. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Prokuratura zastosowała wobec zatrzymanych dozór policyjny.

4 stycznia br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie Starogardu Gdańskiego. Policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie, wykonali czynności procesowe oraz zabezpieczyli dowody mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa. 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych. Sprawcy ukradli pieniądze, artykuły spożywcze, papierosy i alkohol. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 1,5 tys. zł. Aby utrzymać się w posiadaniu skradzionych rzeczy przestępcy użyli przemocy wobec pracownicy sklepu, która próbowała zatrzymać jednego z nich. W wyniku szarpaniny kobieta została odepchnięta, a sprawcy uciekli w nieznanym kierunku.

Policjanci natychmiast przystąpili do typowania podejrzanych. W wyniku przeprowadzonych czynności oraz szeroko zakrojonej pracy operacyjnej już następnego dnia przed południem funkcjonariusze zatrzymali 17 i 19 letniego mieszkańca Kociewia. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a prokuratura zastosowała wobec nich dozór policyjny.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 24.01.2018, 10:40
Za takie coś dozór? To jest śmieszne. Prokurator do poprawki.
Domxi
Domxi 11.01.2018, 00:50
katole nie bluzgać tylko: "więźniów odwiedzać" ...
.//
.// 9.01.2018, 22:29
RODZICE GŁASKAJCIE SWOJE DZIECIACZKI PO GŁÓWKACH,SZEPTAJCIE CZULE A BROŃ BOŻE ABYŚCIE PODNOSILI GŁOS LUB RĘKE NA NIE A BĘDZIE TAKICH SYTUACJII WIĘCEJ.METODY WYCHOWAWCZE RODEM Z ZACHODU POZWALAJ DZIECKU NA WSZYSTKO, NIE STRESUJ GO, A NA STAROŚĆ BĘDZIE DLA CIEBE POCIECHĄ I OPARCIEM.
Jan
Jan 9.01.2018, 22:22
Zbyt często czytam pod różnego rodzaju artykułami o przestępstwach tłumaczenia '' Nie wiecie jak było''.Co rodzinka, znajomi a może sami zainteresowani dorwali się do komentowania?.Wiem jak jest bezstresowe wychowanie, brak czasu dla dziecka to podstawa.Zero szacunku do osób starszych, drugie człowieka i życia ludzkiego.Miara upadku naszej cywilizacji karą jest dożywocie Brevick jest tego przykładem dostał 21 lat więzienia za zabójstwa.Pracuje od nastolatka bo trzeba było uczyć się zawodu i chodzić do szkoły, nikt mi nic nie dał tyram u prywaciarza znosząc jego fochy a gówniarze napadają i mam się nad nimi litować.Uczciwie pracuje, płace podatki a za ścianą mam patologie która demoluje , chleje , za nic nie płaci ani nie pracuje cieszy się przywilejami a krzywda im się nie dzieje.Dostają 500 plus mają niebieskie karty , dotacje na mieszkanie, książki , zapomogi , dotacje na opał i jeszcze paczuszki dostają na świeta.Alkohol to tam się leje litrami.Nie wiem czy doczekam emerytury a jak doczekam nie wiem czy dostane wiezienia pełne różnego rodzaju przestępców a wy miejcie dla nich miękkie serca.Policjii zabrano możliwość bardziej czynnego podejścia do zwyrodnialców i mamy efekty.A kto pomyślał co ta kobieta przeżyła i jej współczuje?.
Hela
Hela 10.01.2018, 08:20
Tak panie Janie ma Pan w pełni rację. Dziś młodzież oczywiście nie wszyscy nie mają szacunku do ludzi, do własności innych. Liczą się tylko markowe ciuchy, imprezy. Napadli na sklep to co pewnie przeżyła pracownica to się w głowie nie mieści a w zamian dostali śmieszna karę dozoru policyjnego. Żal mi tylko ich rodziców bo napewno nie taka przyszłość chcieli dla swoich dzieci nie tak ich wychowali
Polska
Polska 9.01.2018, 18:37
***cie się w dekel *** pedały nie wiecie jak było a ***cie więcej kłamstwa niż prawdy
Starogardzianin
Starogardzianin 9.01.2018, 20:53
No pewnie,może jeszcze ich odznaczyć i przyznac nagrode ! Bandziory i tyle!
Polska
Polska 9.01.2018, 20:17
Przepraszam wszystkich za powyszsze obelgi i wyzwiska. Ale jestem tak głupia i prymitywna , że inaczej nie umnie.
Uczyciel
Uczyciel 14.01.2018, 09:44
Ty lepiej przeproś za brak znajomości ortografii !!!! Szok: POWYSZSZE, UMNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hu hu hu
Hu hu hu 9.01.2018, 18:14
Pale i lac gnoja jednego z drugim potem zimny prysznic i na waleta na mróz głupoty wyjdą im z głowy potem przymusowo do roboty leni śmierdzących wysłać
Gość
Gość 9.01.2018, 17:41
Opublikować wizerunki i dane takich niech nie będą anonimowi.Po zatrzymaniu Policja od razu powinna im zademonstrować działanie pałki policyjnej.Czyżby następni do utrzymywania na nasz koszt?.
Czytelnik
Czytelnik 9.01.2018, 15:40
Młodzi meżczyzni?? Bandyci!!!!Opublikować ich wizerunek.

Pozostałe