Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Od Nowego Roku zerwij z samotnością

  • 10.01.2018, 09:00 (aktualizacja 10.01.2018 09:46)
  • artykuł sponsorowany
Od Nowego Roku zerwij z samotnością
Podziel się:
Nowy Rok sprzyja wprowadzaniu w życie zmian i planowaniu postanowień na kolejne dwanaście miesięcy. Wśród singli jednym z najczęstszych i najlepszych postanowień jest zerwanie z samotnością i rozpoczęcie poszukiwania osoby do stałego związku. Każdemu może się udać, jeżeli tylko wykaże się determinacją.

Początek roku jest doskonałą okazją do snucia wielu postanowień. To bardzo dobry czas, by zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Jednak równie ważne, jak samo postanowienie, istotne jest, aby jak najszybciej wcielić nowe plany w życie. Samotność, jeśli trwa zbyt długo staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nikt nie chce być sam. Jeśli więc dokucza Ci uczucie osamotnienia, to od nowego roku zerwij z samotnością. Zrób to konkretnie, nie układaj sobie wszystkiego w głowie, tylko faktycznie zacznij działać, już dziś, teraz.

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Wyjdź do ludzi

Nie siedź samotnie w domu. Nawiązuj kontakty i interakcje z innymi ludźmi. Na pewno znasz kogoś z kim możesz umówić się na kawę. Nie musisz od razu szukać sobie nowych inspirujących znajomych. Podejdź do tego na spokojnie. Zadzwoń do dawno niewidzianej koleżanki albo kogoś z rodziny i umówcie się na wspólny wypad na miasto. Miłe spotkanie z kimś życzliwym wprawi cię w doby nastrój i podniesie Twoją samoocenę.

Nie odrzucaj zaproszeń

Kuzynka albo sąsiadka zaprosiła Cię na domową imprezę. A ty nie masz ochoty opuszczać swojej wygodnej kanapy. Natychmiast zmień myślenie. Przecież właśnie masz przed sobą doskonałą okazję do poznawania nowych ludzi. Kto wie kogo ciekawego los postawi na Twojej drodze.

Próbuj nowych rzeczy

Wielu z nas wydaje się, że aby poznawać nowe rzeczy trzeba mieć do tego współtowarzysza. Nic bardziej mylnego. W mieście otworzyli nową restaurację? Masz ochotę się tam wybrać, ale nie masz z kim. Idź tam w pojedynkę. Nie bój się spędzać miło czasu tylko ze sobą. Osoby radosne i zadowolone ze swojego życia, znacznie bardziej przyciągają do siebie innych ludzi niż ponuraki. Nawet nie wiesz, kiedy i gdzie możesz spotkać swoją ,,drugą połówkę”.

Odkryj swoją okolicę

Tczew i jego okolice to bardzo urokliwe miejsce. Czasem warto poczuć się jak turysta, odkryj region kociewski na nowo. Poznawaj różne miejsca, wybierz się na małą wycieczkę. Opuść cztery ściany swojego domu. Stwarzaj sobie naturalne okazje do poznawania innych ludzi.

Nie porównuj się do innych

Portale społecznościowe, na których wielu z Twoich znajomych dzieli się swoim szczęśliwym życiem, wprowadzają się w jeszcze większego doła, bo automatycznie zaczynasz porównywać się do innych. Wyloguj się z nich na jakiś czas. Pamiętaj, że to co ludzie pokazują w mediach społecznościowych to tylko niewielki urywek z życia. Z reguły nikt nie szczyci się tam swoimi porażkami, a pokazuje tylko to co jest najbardziej idealne, co nie zawsze znaczy, że i prawdziwe. Miej do tego zdrowy dystans. Nie porównuj się do innych.

Od czego masz internet

Myślisz sobie, jestem z małego miasta. Takie Świecie nie powala możliwościami, jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi. Tu z pomocą przychodzi Ci internet. Portale randkowe jak np. Randki24.pl/pomorskie/ to jeden ze znakomitych sposobów na poznawanie nowych ludzi. Wszystko jedno skąd jesteś, tutaj możesz nawiązać ciekawe znajomości. Ustal kogo szukasz, wygodnie usiądź w fotelu i zacznij pisać. Wiele z takich internetowych znajomości skutecznie udaje się przenieść do realnego świata. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile małżeństw swoje pierwsze relacje budowało poprzez serwisy randkowe.

Przygarnij futrzanego przyjaciela

Zwierzęta pozwalają lepiej radzić sobie z samotnością, gdy masz o kogo dbać, kogo kochać i do kogo się przytulić świat od razu wydaje się lepszy. Schronisko w Starogardzie Gdańskim to miejsce, w którym znajdziesz nie jedno stworzenie, które tak jak Ty pragnie być kochanym. Czworonożny przyjaciel wymaga częstych spacerów, pozwala swobodniej nawiązywać relacje z innymi ludźmi. On może bardzo szybko pomóc Ci zerwać z samotnością.

artykuł sponsorowany

Pozostałe