Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Nowy radiowóz dla starogardzkich policjantów

  • 5.01.2018, 14:37 (aktualizacja 08.01.2018 12:12)
  • redakcja
Nowy radiowóz dla starogardzkich policjantów
Starogardzcy Dzielnicowi otrzymali nowy oznakowany radiowóz. Środki na zakup tego auta przeznaczyła Komenda Główna Policji oraz lokalny samorząd. Opel Mokka będzie wykorzystywany przez mundurowych w codziennych patrolach na terenie gminy Starogard Gd. oraz gminy Bobowo.
4 stycznia br. o godz. 13:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim odbyła się uroczystość przekazania funkcjonariuszom nowego radiowozu. Samochód marki Opel Mokka ze 140 konnym silnikiem zakupiony został z połączonych środków samorządowych oraz budżetu Policji. W jego kosztach partycypował Urząd Gminy w Starogardzie Gdańskim oraz Urząd Gminy w Bobowie. Kluczyki do policyjnego auta ufundowanego przez społeczeństwo wraz z życzeniami pomyślnego użytkowania przekazali na ręce policjantów przedstawiciele urzędów współfinansujących zakup, Wójt Gminy Starogard Gdański - Stanisław Połom oraz Sylwester Patrzykąt - Wójt Gminy Bobowo. 

Na zakończenie uroczystości insp. Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim podziękował za wsparcie i pomoc samorządów. Nowe auto z napędem 4x4 z pewnością ułatwi pracę dzielnicowym i przyczyni się do poprawy poczucia bezpieczeństwa gości oraz mieszkańców obu gmin. Radiowóz będzie wykorzystywany przez mundurowych w codziennych patrolach na terenie gminy Starogard Gd. oraz gminy Bobowo.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sdsdsdsd
sdsdsdsd 7.01.2018, 16:27
i co tera ? beda szybciej lapac nas czy jak ? Moze od razu ferrari ? pffffffffffffffffff
ppp
ppp 12.01.2018, 11:14
taaa bo opel i derrari to ta sama półka....prze3stań bredzić człowieku. Normalne narzędzie pracy, bez fajerwerków, cena ok. 70-80 tys. PLN więc się nie podniecaj
monika
monika 7.01.2018, 08:45
Żałosne jest to, że społeczeństwo dokłada się do zakupu samochodu dla policji, czy też paliwa.
kiler
kiler 9.01.2018, 07:09
żałosna to jesteś Ty ... ciekawe ile 500+ pobierasz od państwa ...
Obywatel
Obywatel 6.01.2018, 21:29
Ostatnio samorzady dofinansowują zakup samochodow dla policji.
Dlaczego nie podają gazety ile kosztowało auto i ile dołożyły samorzady ?
To jest informacja publiczna .
Włodarze nie dają kasy z własnej kieszeni
Po co ta tajemnica ?
am
am 6.01.2018, 11:33
Najważniejsze, że komendant w butach
ads
ads 5.01.2018, 22:06
z moich podatkow na darmozjadow ....
kolt
kolt 6.01.2018, 14:49
Jak znam życie to niezły z ciebie nieudacznik..... taki najczęściej takie pierdoły pisze!!!
Szczery
Szczery 6.01.2018, 14:21
Czemu obrażasz w internecie?.Podejdz do komendy i powiedz im to prosto w oczy.W necie to każdy mądry
sda
sda 6.01.2018, 12:26
Jeśli pobierasz zasiłek, to tak jakbyś się w ogóle nie dołożył darmozjadzie.
Kociewski
Kociewski 6.01.2018, 14:29
Darmozjadów to masz w więzieniach i różnego typu urzędach od spraw niepotrzebnych.Do tego można dołączyć patologicznych niepracujących rodziców nadużywających alkoholu i innych używek a pobierających 500 plus i inne zasiłki.Wolę płacić na Policje niż na osoby o których wyżej napisałem.
maniek
maniek 7.01.2018, 21:18
ty kociewski masz skończoną zaocznie podstawówke czy nie ?
XDDD
XDDD 7.01.2018, 22:40
a ty skończyłeś, że kochasz darmozjadów ?
xdd
xdd 8.01.2018, 14:54
Pyta się o tą podstawówke chyba, chce zacząć zaocznie zdobywać wyształcenie a może ohp?
maniek
maniek 7.01.2018, 21:14
ty kociewski powiedz czy skończyłes chociaż zaocznie podstawówkę???
vx
vx 7.01.2018, 21:11
I Ciebie
kociewiak
kociewiak 5.01.2018, 21:23
niech służy dla dobra mieszkańców i tyle
obywatel
obywatel 5.01.2018, 19:51
część tych policjantów na zdjęciu wygląda jak dozorcy-ochroniarze dorabiający do emerytury :)
kleryk
kleryk 5.01.2018, 19:42
SKANDAL a gdzie ksiądz i obowiązkowy pokropek za odpowiednią kasę? Chyba , że tego gazetka nie pokazała?
jan
jan 5.01.2018, 18:16
co z tego,że dostali auto,jak nie szukają złodzieji,dopiero co okradli mi samochód,do bani taka policja
Bobowiaczek
Bobowiaczek 5.01.2018, 16:02
Ciekawe ile kosztuje takie cacko ?
gość
gość 5.01.2018, 16:19
Cena auta i wysokość dofinansowania to informacja publiczna.Nie wiadomo dlaczego gazeta te istotne i formacje przemilcza ?
gosc
gosc 5.01.2018, 18:17
Wiecie co ludzie? Buraki jesteście. Ja mam w *** cenę auta. Dobrze, że będzie bezpieczniej.
Pewnie *** ci się chce, bo cię nie stać.
.
. 5.01.2018, 19:57
A co ta fura ma do naszego bezpieczeństwa? Wytłumaczysz nam?
ja
ja 5.01.2018, 16:19
nie stać Cię

Pozostałe