Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Przeżyli wspólnie 50 lat. Złote Gody w Smętowie Granicznym

  • 4.01.2018, 09:51
Przeżyli wspólnie 50 lat. Złote Gody w Smętowie Granicznym
Podziel się:
Oceń:
28 grudnia w sali ślubów w Urzędzie Gminy Smętowo Graniczne odbyła się uroczystość przygotowana na cześć jubilatów obchodzących 50 - lecie pożycia małżeńskiego. Uroczystego aktu dekoracji medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej dokonała wójt gminy Anita Galant. Jubilatom wręczono listy gratulacyjne, prezenty oraz kwiaty.

Podczas wyjątkowego jubileuszu głos zabrała Anita Galant, wójt gminy Smętowo Graniczne, która pogratulowała jubilatom tak wspaniałej rocznicy.
- Ten jubileusz to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla jubilatów, ale również dla waszych rodzin i przyjaciół. Jest to również wydarzenie państwowe, gdzie Prezydent RP Andrzej Duda daje mi upoważnienie do reprezentowania kancelarii Prezydenta i wręczenia odznaczeń medali za długoletnie pożycie małżeńskie – mówiła wójt Anita Galant. - Jak widać po zgromadzonych parach, małżeństwo jest dla państwa najwyższą wartością, która przezwycięży wszystkie zawieruchy. Przez te wszystkie lata budowaliście rodzinę, mimo trudności, stworzyliście dom, rodzinę, wychowaliście dzieci, często wnuki i prawnuki. Dzisiaj za waszą miłość, poświęcenie, wyrozumiałość na pewno każdy z najbliższego grona chciałby powiedzieć „dziękuję”. Możecie z dumą stwierdzić, że bardzo dobrze wywiązaliście się ze złożonej przed 50. laty przysięgi małżeńskiej – podkreśliła wójt gminy. 


 

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkancy Starej Jani
Mieszkancy Starej Jani 4.01.2018, 14:02
Niepotrzebny remont sali ślubow ,ktora była w dobrym stanie z bardzo ładnymi elementami kociewskimi .Po co ten wydatek finansowy ? A my mieszkancy Starej Jani bezskutecznie czekamy na remont chodnika i placu zabaw.
Wojt Galant jest znana z wpadek finansowych ale powinna sie opamiętac bo to srodki publiczne !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.01.2018, 16:28
Galantowa trwoni pieniadze na zbyteczne remonty biur ,ładuje kasę w swój gabinet a drogi wiejskie po pachy w błocie.
I to jest gospodarka ,za chwilę gmina z torbami pójdzie.

Pozostałe