Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Nagrodzono najlepszych. Imprezy na Orientację 2017 dobiegły końca

Nagrodzono najlepszych. Imprezy na Orientację 2017 dobiegły końca
W piątek, 15 grudnia tuż przed godziną 23.00 do szkoły w Brzeźnie Wielkim przybyło wielu zawodników z całego powiatu, w tym liczna grupa mieszkańców Brzeźna. Po zapisach i odprawie technicznej zawodnicy wyruszyli na trasy, gdzie zdobyć musieli jak najwięcej punktów kontrolnych. Kolejnego dnia nad ranem odbyło się podsumowanie całego roku oraz wręczenie dyplomów i pucharów najlepszym zawodnikom, którzy przez cały rok zdobyli najwięcej punktów. - Cieszę się, że nasze imprezy mają zasięg międzynarodowy. W kategoriach rowerowej i Dark Challenge wygrał zawodnik ze Lwowa – Denis Gwozdecky – powiedział Piotr Malowany, prezes Kociewskiego Klubu Turystycznego. W kategorii seniorów najlepszy okazał się zawodnik z Pruszcza Gd. - Marek Wrona. Adam Repucha z Gdańska zajął pierwsze miejsce w kategorii młodzieżowej. Dopiero w kategorii dziecięcej najlepsza okazała się zawodniczka ze Starogardu Gdańskiego – Wiktoria Nowak – powiedział podsumowując zawody prezes KKT. W sumie w kategorii seniorów klasyfikowano 143 osoby, w kategorii młodzieżowej 36, w dziecięcej 35, w rowerowej 20, a w Dark Challenge 87, co łącznie daje liczbę 200 osób. - Razem z innymi organizatorami rajdów w woj. pomorskim współtworzymy Pomorską Ligę Imprez na Orientację, do której należy 15 imprez z województwa - od Starogardu Gd. po Hel. W tym roku Kociewski Klub Turystyczny zorganizował 11 imprez na orientację, w tym 4 nocne. Ogromnie cieszymy się, że w działaniach wspiera nas Urząd Gminy Starogard Gd. - podkreślił Piotr Malowany.

W piątek, 15 grudnia tuż przed godziną 23.00 do szkoły w Brzeźnie Wielkim przybyło wielu zawodników z całego powiatu, w tym liczna grupa mieszkańców Brzeźna. Po zapisach i odprawie technicznej zawodnicy wyruszyli na trasy, gdzie zdobyć musieli jak najwięcej punktów kontrolnych. Kolejnego dnia nad ranem odbyło się podsumowanie całego roku oraz wręczenie dyplomów i pucharów najlepszym zawodnikom, którzy przez cały rok zdobyli najwięcej punktów. 
- Cieszę się, że nasze imprezy mają zasięg międzynarodowy. W kategoriach rowerowej i Dark Challenge wygrał zawodnik ze Lwowa – Denis Gwozdecky – powiedział Piotr Malowany, prezes Kociewskiego Klubu Turystycznego. W kategorii seniorów najlepszy okazał się zawodnik z Pruszcza Gd. - Marek Wrona. Adam Repucha z Gdańska zajął pierwsze miejsce w kategorii młodzieżowej. Dopiero w kategorii dziecięcej najlepsza okazała się zawodniczka ze Starogardu Gdańskiego – Wiktoria Nowak – powiedział podsumowując zawody prezes KKT. 
W sumie w kategorii seniorów klasyfikowano 143 osoby, w kategorii młodzieżowej 36, w dziecięcej 35, w rowerowej 20, a w Dark Challenge 87, co łącznie daje liczbę 200 osób. 
- Razem z innymi organizatorami rajdów w woj. pomorskim współtworzymy Pomorską Ligę Imprez na Orientację, do której należy 15 imprez z województwa - od Starogardu Gd. po Hel. W tym roku Kociewski Klub Turystyczny zorganizował 11 imprez na orientację, w tym 4 nocne. Ogromnie cieszymy się, że w działaniach wspiera nas Urząd Gminy Starogard Gd. - podkreślił  Piotr Malowany. 
 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe