Środa, 20.06.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Nowy przewodniczący starogardzkiego PiS-u

Nowy przewodniczący starogardzkiego PiS-u
Od 9 grudnia struktury Prawa i Sprawiedliwości powiatu starogardzkiego mają nowe władze. Nowi przedstawiciele wybrani zostali większością głosów. Członkowie klubu są przekonani, że nowe władze to dobry wybór.

Do Zarządu Komitetu Miejskiego Starogardu Gd. wybrani zostali: Paweł Głuch - przewodniczący, Daria Kaczocha, Jan Kilian, Jacek Marczak, Iwona Nixon, Mirosław Sikorski, Tomasz Walczak. 
Zarządem Komitetu Gminy Wiejskiej Starogard Gd. kieruje Michał Günther. Zarządem Komitetu Miejskiego miasta Skórcz kieruje Jerzy Mykowski.
Wybrano też Zarząd Powiatowy w składzie: Paweł Głuch, Michał Günther, Jadwiga Iwanowska, Jan Kilian, Jerzy Mykowski, Ewa Turzyńska, Tomasz Walczak. Zarząd ukonstytuuje się w ciągu 2 tygodni.

Starogardzki poseł na Sejm RP Jan Kilian pogratulował wszystkim, którzy zostali demokratycznie wybrani. Szczególne słowa uznania poseł skierował do byłego prezydenta miasta, Pawła Głucha.
- Dziękuję mu za przyjęcie tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej funkcji. Rekomendowałem go na tę funkcję i jestem szczęśliwy z tego wyboru – powiedział Jan Kilian. - Szczególnie ze względu na nadchodzące lata wyborcze. Rok po roku: wybory samorządowe, parlamentarne, prezydenckie i do PE. Zmieniamy Polskę, czynimy ją bardziej prawą, a nade wszystko bardziej sprawiedliwą. Dlatego potrzebni są ludzie silni i doświadczeni – podkreślił starogardzki polityk. 
- Podobnie jak w przypadku rekonstrukcji rządu tak i u nas, nasz zarząd został wzmocniony i odmłodzony. Teraz czas przygotowań do wyborów samorządowych. Zaraz po świętach zabieramy się za opracowanie programu społeczno-gospodarczego dla miasta i powiatu. Jako partia o największym poparciu społecznym chcemy przedstawić naszym mieszkańcom bardzo ciekawą ofertę programową skierowaną dla wszystkich środowisk – mówi Tomasz Walczak, nowy członek zarządu (...).

 

Akademia Morska rekrutacja
Akademia Morska rekrutacja
Akademia Morska rekrutacja
_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Starogardzianin
Starogardzianin 27.01.2018, 11:03
Czy Ktoś wie, kim jest Pani Iwona Nixon? Czemu ta Pani zawdzięcza tak błyskotliwą karierę w Zarządzie Komitetu Miejskiego?
jogin
jogin 27.01.2018, 11:46
Jedyny Nixon jakiego kojarzę to prezydent USA.
NN
NN 18.12.2017, 09:42
A ja wam powiem antyPiSowcy takie coś. W wyborach zarządu PiS brało udział prawie 150 działaczy, a w wyborach zarządu PO tylko ok 40 działaczy. O czymś to świadczy. W wyborach PiS przykryje was czapkami
dxs
dxs 19.12.2017, 15:38
Świadczy to o tym, że masz fantazje synku.
wiki
wiki 19.12.2017, 10:44
A skąd aż tylu działaczy .To ilu jest członków chyba tysiące.Chyba raczej beretami będziemy przykrywać .Proponuję stawiać lepiej na jakość.
nooo
nooo 18.12.2017, 13:52
Tak, świadczy. O tym, że 150 misiewiczów będzie trzeba wsadzić na stołki, jeśli PiS wygra wybory.
haha
haha 18.12.2017, 10:23
A myszka na to Niemożliwe
Zofia
Zofia 17.12.2017, 15:50
Nie ufam panu Głuchowi kiedy likwidowano zakłady pracy ludzie stracili pracę oraz prawo do emerytury bo im brakowało 3 miesiące do wieku i stażu po niespełna 40 latach pracy .jako Prezydent nic nie pomógł i stwierdził ,że robotnicy są sami winni bo rozkradali majątek i zakłady są nierentowne i trzeba likwidować.Nie obchodziło go ,że ludzie są
pozbawieni środków do życia a następstwa tragiczne.
oczko
oczko 21.12.2017, 20:31
Kłamie pani jak z nut i zieje nienawiścią. Kto płaci za te kłamstwa. Za kadencji Głucha nie upadł żaden zakład w Starogardzie. Wręcz przeciwnie ratował od upadłości zakłady.
rozczarowany
rozczarowany 16.12.2017, 17:08
Jestem za PiS i bedę na niego głosował, ale z tym Głuchem to chyba się coś panu Kilianowi wymsknęło spod kontroli. Powinien pan unieważnić to powołanie i sam jako poseł stanąć na czele PIS
NN
NN 18.12.2017, 09:30
Pani Chrapkowska z KODu powinna być przewodniczącą PiS w mieście bo z taką "troską" się tu w komentarzach wypowiada kto jest dobry a kto zły w PiSie. Może pani posła Kiliana pomyliła z neumannem?
okulti
okulti 17.12.2017, 21:07
Ja to wśród radnych pisu to nie widzę bogactwa. W [powiecie to jedynie Pan Antoni Cywiński (jeśli pis wygrałby wybory samorządowe to kandydat na starostę) Pan Głuch jedno słowo polsat, Panowie Marczak i Gunther przemilcze. W mieście też bez euforii Pan Walczak i długo długooooo nic. Więc kim tu wygrać?
wiki
wiki 19.12.2017, 10:37
Cała prawda .I z kim tu wygrać wybory samorządowe.
doktor who
doktor who 20.12.2017, 09:45
Nie ma co się co dziwić, że ordynacja zostaje zmieniona na większościową bo tylko wtedy jadąc na szyldzie pis może coś ugrać w wyborach samorządowych. Przy jowach mieli marne szanse.
Koleś
Koleś 16.12.2017, 15:13
Paweł G. za Polsat do paki
Obywatel
Obywatel 16.12.2017, 12:21
Podzielam opinie posła Pawła Kukiz ,ze powiaty nalezy ....R O Z W I Ą Z A Ć !!!!!
vip
vip 17.12.2017, 21:10
Racja rozwiązać i inne urzędy też rozwiązać ale tylko po to żeby nie było gdzie pisiewiczów wpychać.
no p(l)is
no p(l)is 16.12.2017, 12:51
Wszystko rozwiązać starostwa urzędy miast i gmin i w zamian zrobić pis-rzędy z pisiewiczami.
Kociewiak
Kociewiak 16.12.2017, 13:25
Nie udawaj, ze nie rozumiesz .
Powiaty generują ogromne koszty.
Bezsensownie wydaje sie duże pieniadze na radnych i zarządy.
Tworzą sie układy i układziki.
Obowiazki powiatow mogą przejąć gminy.
Dosc marnotrawienia publicznych pieniędzy.
no p(l)is
no p(l)is 16.12.2017, 17:31
A kto powiedział, że nie rozumiem? Rozumiem doskonale: powiaty nas kosztują to pewne, urzędy miasta i gmin nas kosztują to fakt ale najwięcej to nas kosztuje rozpasana jak jeszcze nigdy administracja rządowa i pisiewicze i to TY nie udawaj że nie rozumiesz.
888
888 16.12.2017, 15:31
Oj kosztują nas kosztują te powiaty , ciepłe posadki dla "czerepachów i koziołow".
Po co ta "chmara" radnych suto opłacana z publicznych pieniędzy ?
Ciągle im mało i bezkrytycznie podwyższają sobie diety.
Jak są tacy prospołeczni to niech to pokażą i udzielają się z powołania za 1/5 tego co biorą co miesiąc !
ZLIKWIDOWAC TEN KOSZTOWNY UKŁAD.
smout
smout 16.12.2017, 19:51
Spółdzielnie mieszkaniowe zlikwidować. Tam to się dopiero dzieje
blok ekipa
blok ekipa 19.12.2017, 12:09
Ponoć jeden blok na konstytucji się odłączył od spółdzielni? Jeśli tak to jest to zapewne początek jej końca.
xmen
xmen 17.12.2017, 21:19
A co na to kierownik trawnik?
Pisowiec
Pisowiec 16.12.2017, 09:54
Szanuje Pana Kiliana, ale nie można zmieniać, budować zmianę z taką kotwicą jak Głuch. Zmieniacie ustawy o sądownictwie a bierzecie klienta, który moim zdaniem powinien odpowiadać za swoje decyzje z przeszłości. Bardzo zły wybór.
nie qumam
nie qumam 15.12.2017, 08:37
Jak chćą wygrać wybory to z całym szacunkiem do PIS pan Głuch powinien być schowany. PiS będzie się przez jego osobę kojarzył z długami Polsatu. Ktoś w PiS kto podjął taką decyzję rozwala tą partię od środka
???
??? 15.12.2017, 09:52
A co tam jest do rozwalania?
gosc
gosc 14.12.2017, 19:20
Panie Głuch ileż można?
Zainteresowany
Zainteresowany 16.12.2017, 16:00
Daj spokoj Głuchowi.To pytanie zadaj innym a w pierwszym rzędzie Chyle Kazimierzowi ,czy Brzoskowskiemu ?
Ileż mozna lat trzymać się stołka, ileż mozna kasować forsy miesiecznie ?
Dawno powinna być ograniczona ilosć kadencji tych "dziadków leśnych".
pissss
pissss 14.12.2017, 18:35
BRAWO !!!!!w takim składzie PiS wybory przegra z kretesem nawet z PO i KOD-em
r
r 15.12.2017, 08:40
pożyjemy, zobaczymy, myslę że PO z Neumannem też będzie miała ciężko zdobyć jakiś mandat
JASIEK
JASIEK 15.12.2017, 08:54
neumann i reszta z PEłO = MNIEJ NIŻ ZERO !!!!!!!!!!!
ja
ja 15.12.2017, 10:02
Od przewodniczącego starogardzkich struktur PO oczekuję reakcji na ten szkalujący wpis!
szef
szef 15.12.2017, 08:07
I ze Stowarzyszeniem Kociewskim i nawet z Naszym Starogardem
hycel
hycel 16.12.2017, 19:55
No z nimi to nawet moja babcia wygra przy nowej ordynacji. Tomek tylko dobrze okręgi podzielcie co cie janusz i mać nie ograją.
Polak
Polak 16.12.2017, 10:59
Czego oczekujesz.?
Oni sa zajęci przyjmowaniem medali. Chyła wiece starosta został obdarowany " Medal za wspieranie przedsiebiorczosci "
Pytam konkretnie : za co ? Co on osobiście zrobił ?
Jezeli cokolwiek powiat zrobił to za publiczne pieniądze !!!!
Kolejne mydlenie oczu ludziom przed wyborami ?
Wstyd !!!!
też Polak
też Polak 16.12.2017, 12:53
A prezydent Biesek to samo. Za co medal. Ile nowych miejsc pracy powstało w mieście?
drejk
drejk 16.12.2017, 19:56
Ewentualnie w Łapkach ale to nie zasługa prezydenta.
a
a 14.12.2017, 13:43
trzech młodych i to ma byc odmłodzenie?
srn
srn 14.12.2017, 07:32
Kogo jeszcze przygarniecie ? i to ma być Starogardzki PIS ? a gdzie młodzi ? na razie widzę wiele osób które przefarbowały się na PIS ,
Suweren
Suweren 16.12.2017, 11:54
Mówi sie na mieście ,ze wielu chce sie przebranżowić i przylgnać do PIS. Podobno już pan wicestarosta Chyła ostrzy ząbki i przygotowuje strategie na wybory ; układ z Pis ? Ma oczym dumać bo niestety coraz mniej głosow w wyborach i zaawansowany wiek i to.......ewidentne "zmęczenie " wymalowane na twarzy.
Moze być cięzko załapać się na
" stołek" i nawet te medale i honorowe tytuły nic tu nie pomogą.
Czas na zmiany.


elf
elf 16.12.2017, 12:57
A Janusz z ekipą jeszcze do drzwi pisu nie pukają?
srm
srm 15.12.2017, 10:40
ciebie lewusie nie przygarniemy nawet do schroniska
lol
lol 14.12.2017, 13:51
Czy kilian nie był kiedyś posłem z ramienia PO? czy Głuch nie startował do sejmu z listy Unii Wolności? Czy marczak nie był w PZPR jak został wybrany na dyr młynów? Czy Walczak z tym dyrektorkiem Cesarzem nie był w Stowarzyszeniu Kociewskim ?
koza
koza 14.12.2017, 16:01
zdrada,jesteśmy w koziej ***
do kozy
do kozy 15.12.2017, 10:41
wy w PO na pewno jesteście w koziej ....
owca
owca 15.12.2017, 12:05
Ja i po? Strzał w płot. Kręcę polewę tak samo z nich, jak i z was, jak i z całej reszty.
wyborca
wyborca 15.12.2017, 18:04
KODowirówki się nakręcają . Wy się sobą zajmijcie a nie PiSem, bo niedługo PO będzie miało poparcie równe PSLu
wiktor
wiktor 14.12.2017, 07:15
walą do pisu drzwiami i oknami żeby w wyborach wygrac i dalej zaistnieć - nie dosc że barwy znowu zmienił walczak to teraz jeszcze Głuch. Który miasto wtopił w proces z polsatem i miasto musiało tyle kasy płacic polsatowi TRAGEDIA
L
L 13.12.2017, 20:11
Gluch lepszy od Neumanna...pozdrawiam
xx
xx 15.12.2017, 10:42
na równi bym ich postawił
wyborczyni
wyborczyni 14.12.2017, 08:55
Ha ha ha ale się ubawiłem. Neumana nie lubię ale od pana Głucha jako mieszkanka oczekiwałabym przeprosin za polsat i 12mln przez które miasto się przez wiele wiele lat nie mogło rozwijać.
alicja
alicja 13.12.2017, 20:33
peło to ***skie dno,a tego rerającego ***mana już nie ma
chichot
chichot 14.12.2017, 08:23
Słownictwo dziewczynko zmień i zwieraki trzymaj na wodzy bo ci chyba puszczać zaczynają.
gg
gg 13.12.2017, 19:56
ha ha ha ale jaja strzał w kolano z tym Gluchem mam nadzieję że to kandydat na Prezydenta
Artur Wojciechowski
Artur Wojciechowski 13.12.2017, 14:51
16 grudnia zapalmy znicze pod domem Kiliana
...
... 13.12.2017, 15:27
A co jest 16 grudnia. Pan spał do południa?
Młody
Młody 13.12.2017, 14:33
Młodzi z PIS jedyna nadzieja na rozwój starogardu
niezdecydowany
niezdecydowany 13.12.2017, 15:15
Młodzi jak najbardziej tak, ale z całym szacunkiem panowie Głuch, Marczak i Kilian to młodzi?
Aldona
Aldona 13.12.2017, 14:32
I tak pis wygra z głuchem czy bez
lol