Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Został zatrzymany, bo nie miał odblasków. Okazało się, że 31-latek jest poszukiwany

Został zatrzymany, bo nie miał odblasków. Okazało się, że 31-latek jest poszukiwany
Podczas minionego weekendu starogardzcy policjanci podjęli interwencję wobec pieszego, który idąc drogą nie posiadał elementów odblaskowych. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Okazało się również, że 31-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i zgodnie z decyzją sądu powinien przebywać w areszcie.

W minioną niedzielę około godziny 17:00 funkcjonariusze starogardzkiej drogówki zauważyli na drodze wojewódzkiej nr 214 pieszego, który mimo panujących ciemności nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Za popełnienie tego wykroczenia 31-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 50 zł.

Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że mieszkaniec Kociewia jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna został zatrzymany i przekonwojowany do starogardzkiej komendy, skąd po sporządzeniu stosownej dokumentacji trafił do placówki penitencjarnej.

Teraz 31-latek spędzi najbliższe 3 miesiące za kratkami, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tutam
tutam 30.01.2018, 00:54
Właśnie dlatego na polskiej wsi ludzie nie noszą odblasków, by nie rzucać się w oczy. Większość z nich zajmuje się działalnością niezgodną z prawem (włamania, kradzieże, itp), dlatego wolą pozostawać niewidoczni gdy wracają z włamu lub na niego idą.
Funkcjonariusz
Funkcjonariusz 13.12.2017, 20:31
Brawo Policja,ale jedna interwencja nie poprawi bezpieczeństwa na naszych drogach weźcie sie porzadnie za pieszych i rowerzystów.
Ps.Pozdrawiam ,,miłą,,policjantkę z Pinczyna panią S....k
mama
mama 13.12.2017, 12:16
Pozdrawiam świątecznie "wyrozumiałego " Pana Policjanta, który zamiast udzielić pouczenia, wlepił mandat 50 zł dziecku idącemu z plecakiem do szkoły mało uczęszczaną drogą, bo przeszło przez ulicę 2 metry od "zebry"
Ja
Ja 13.12.2017, 21:10
Dziecko musiało mieć ukończone 18 lat ????
das
das 13.12.2017, 02:42
pieski do roboty a nie w internecie komentarze piszecie ..
A...
A... 12.12.2017, 19:01
Ale dobre...hee
xxx
xxx 11.12.2017, 19:06
Coraz bliżej święta.Brawo dla policji.Kolejny spędzi święta w pudle.
xxx
xxx 11.12.2017, 19:00
Można,można ???? Nasza policja jest naj...????
Noblist
Noblist 11.12.2017, 17:52
Te gamonie nie maja zajec. Ludzi okradaja pod nosem a oni szukaja jak zwykle dziury w calym. Tak faktycznie brak odblasku to mega zagrożenie dla ludzkości. Do roboty sie wezcie niedorajdy i obiboki.
Wasza instytucja zasluguje na pelne potepienie. Uczcie sie od zachodznich funcjonariuszy którzy chronia obywateki a nie ich dobijaja. Ciekawy jestem czy prewencyjnie daliscie chlopowi odblask. Pewnie nie bo myslenie boli. Przecież fajnie jest komus tylko ***. Pozdrowinia dla ,, szalonej kaski" za super statystyki w nekaniu swoich obywateli. Ciezkie dzieciństwo zwykle odnosi swoje pietno w przyszlosci.
ja
ja 12.12.2017, 16:08
Noblist, ty chyba nie jestes kierowcą. nie wiesz jak to jest jak w nocy z nienacka ukazuje sie czlowiek na ulicy, albo jak Cie z naprzeciwka samochody oślepiają i ktoś idzie ulicą.
Nataszka
Nataszka 12.12.2017, 06:48
Wiesz co twój komentarz tylko i wyłącznie świadczy o tobie jaki z ciebie cham. Tak brak odblasku jest zagrożeniem człowiek idaczy poboczem powinnien mieć jakiś element odblaskowy ale pewnie.to ty miałeś trudne dzieciństwo i niewiesz o czy mówione. Szok co za debil z ciebie.
Ja
Ja 11.12.2017, 21:44
Jedź na zachód i nie wracaj jak Ci tu tak źle
Szczery
Szczery 11.12.2017, 20:26
Ale dlaczego ubliżasz w internecie ?.Proponuje odwiedzić najbliższy jednostkę i tam szczerze powiedzieć co ci lezy na wątrobie.Dla mnie sprawa jest jasna, ale ludziom jak zwykle nikt nie dogodzi.Narzekacie, że złodzieje okradają wam auta piwnice oraz mieszkania a jak Policja was zatrzyma do kontroli to wielce oburzeni.Wiele pieszych nie nosi nic odblaskowego i kolejna sprawa rowerzyści bez światełek i odblasków tym też sypać mandatami.Prawidłowo jadący kierowca zostanie oślepiony z przeciwka i nie zauważy takiego pieszego czy rowerzysty i tragedia gotowa.nawet to, że był poszukiwany nie zrobiło na was wielkiego wrażenia najlepiej niech dalej sobie chodzi w ciemnościach.
Majeczka
Majeczka 12.12.2017, 06:52
O w końcu ktoś normalnie pisze poprzedni pan to masakra pewnie to on miał trudne dzieciństwo
wala
wala 12.12.2017, 13:35
znowu łysy pigmej z pzd ???
abc
abc 12.12.2017, 14:04
to ten nierób i molestant z al. woj. pol. ?
Perpan
Perpan 11.12.2017, 15:55
Ale mu nie poszło ????
y
y 11.12.2017, 15:49
a bylo trzeba miec odblask...
grażyna