Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Razem obudźmy Nadię. Młoda dziewczyna potrzebuje kosztownego leczenia

  • 9.12.2017, 06:20
Razem obudźmy Nadię. Młoda dziewczyna potrzebuje kosztownego leczenia
Podziel się:
Oceń:
Nadia to młoda dziewczyna, która ukończyła 18 lat, a już niecały miesiąc później doznała nieszczęśliwego wypadku, który całkowicie zmienił jej życie. Była bardzo energiczną, kochającą sport dziewczyną, którą wszyscy lubili. Dziś Nadia walczy o życie, a jej leczenie jest bardzo kosztowne. Rodzina i bliscy zorganizowali zbiórkę, aby ponownie zobaczyć uśmiech na twarzy młodej dziewczyny.

Nadia to 18-letnia dziewczyna, na której twarzy zawsze gościł uśmiech. Zawsze pomagała innym i dawała to, co ma najlepsze. Teraz ona sama potrzebuje pomocy. Wypadek, któremu uległa 20 sierpnia 2017 roku, spowodował duże niedotlenienie mózgu, w wyniku czego zapadła w śpiączkę. 
- Po długich zmaganiach udało nam się przenieść Nadię do ośrodka w Toruniu, który specjalizuje się w wybudzaniu takich pacjentów – mówi Marcin Felchner – ojciec Nadii. - Niestety opłata za miesiąc pobytu tam wynosi 2000 zł. Same dojazdy do Nadzi pochłaniają dużo czasu i są bardzo kosztowne. Poza tym pojawiła się konieczność zaopatrzenia Nadii w specjalny wózek inwalidzki, który kosztuje ok. 10 000 zł. Staramy się również o zakwalifikowanie Nadii na eksperymentalne leczenie komórkami macierzystymi. Nadia ma dwójkę rodzeństwa, które bardzo za nią tęskni. My nie dysponujemy taką ilością pieniędzy – dodaje. 

Rodzina i przyjaciele 18-letniej Nadii zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Na jej leczenie potrzeba 100 000 zł. To bardzo duża kwota, lecz liczy się każda najdrobniejsza suma. Aby wesprzeć leczenie nastolatki, wystarczy wejść na stronę https://pomagam.pl/nadzia i dokonać wpłaty. 

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe