Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Wypadek z udziałem pieszych. Dwie kobiety trafiły do szpitala

  • 6.12.2017, 10:37 (aktualizacja 06.12.2017 10:46)
  • redakcja
Wypadek z udziałem pieszych. Dwie kobiety trafiły do szpitala
Dziś przed godziną 8.00 na ulicy Pelplińskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszych. Kierująca pojazdem marki Ford potrąciła na przejściu dwie kobiety, które następnie trafiły do szpitala. Obecnie policja wyjaśnia bliższe okoliczności tego zdarzenia.

– Wszystkie uczestniczki tego zdarzenia były trzeźwe – potwierdza asp. sztab. Marcin Kunka, rzecznik prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim. – Potrącone kobiety trafiły do szpitala. Na tym etapie postępowania trudno jest mówić, kto w tej sytuacji zawinił – mówi asp. sztab. Marcin Kunka. 

 
 

_redakcja

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 10.12.2017, 14:35
Bo piesi wogole nie patrza tylko wlaza przed maske bo ma pierwszenstwo.nieraz mam ochote zamiast hamulca wcisnac gaz i przemielic kolami takich bezmyslnych idiotow.samochod nie zatrzyma sie natychmiast. Zwolnic owszem.trzeba.ale tak naprawde to przyvtych swietych starogardzkich krowach trzeba sie na wszelki wypadek zatrzymywac przed kazdym przejsciem bo byc moze pieszy na chodniku postanowi przejsc nie rozgladajac sie
ewa
ewa 7.12.2017, 09:02
Kobiety kierowcy są okropne, w ogóle nie zatrzymują się jak widzą pieszego na pasach. Jeżeli kobiety z wyżej opisanego wypadku, były na pasach, a kierowca je potrącił to winę ponosi kierowca. Co tu dużo się zastanawiać. Pieszy czasami musi przejść przez jezdnię. I jak korzysta z pasów dla pieszych no to Matko kochana, błąd kierowcy, że nie udzielił pierwszeństwa pieszemu. Jakby to była jedna osoba no to może wtargnęła na jezdnię. Ale to były dwie osoby i to w dodatku na pasach. Nie ma wątpliwości karę ponosi kierowca że nie zachował podstawowej ostrożności.






Xxxxxxxx
Xxxxxxxx 7.12.2017, 14:15
Wypraszam sobie jestem kobieta kierowca zatrzymuje sie nie mal na kazdych pasach. Ale pieszy rowniez powinien zachowac ostroznosc a nie chodzic za przeproszeniem jak swiete krowy jak nie ktorzy
MATADOR 666
MATADOR 666 7.12.2017, 13:54
I 2 i 5 osób też potrafi wtargnąć pod koła (szczególnie w niedzielę)
Jk
Jk 7.12.2017, 07:39
Chodzicie jak swiete krowy na te pasy
ES
ES 7.12.2017, 09:03
Co to znaczy chodzicie jak święte krowy? A jak ty chodzisz Jk jak święty byk?
Ja
Ja 6.12.2017, 20:52
Jak widać strażacy z Polfy na miejscu zdarzenia
DBWV
DBWV 6.12.2017, 16:19
POŁYKAJĄ TABLETKI Z POLFY I WTARGAJĄ NA PRZEJSCIA
D4R0
D4R0 6.12.2017, 16:02
Piesi zapatrzeni w telefony
jola
jola 6.12.2017, 15:58
Dzisiaj tez bym byla potracona przez auto ktorym kierowala mloda kobieta o godz 14 przechdzilam kolo kina Sokol na zielonym swietle a ona miala czerwone i pomimo to jechala .
cvc
cvc 7.12.2017, 08:52
moze miala zielona strzałke i Cie nie zauważyła
Bajabongo
Bajabongo 6.12.2017, 12:02
Co jadę przez Starogard to jedno można zauważyć, nie patrzycie piesi czy coś jedzie tylko ładujecie się na pasy wprost pod nadjeżdżające auto.
ES
ES 7.12.2017, 12:51
Dobrze piszesz na PASY, a gdzie ma przejść jezdnię pieszy, na pasach
xot
xot 6.12.2017, 10:58
W takich warunkach jest bardzo niebezpiecznie...
:(
:( 6.12.2017, 11:55
DZIS TAKA SAMA SYTUACJA BYŁA NA PRZEJŚCIU PRZY MRÓWCE, NIE DZIAŁAŁY ŚWIATŁA I GDYBY KOBIETA NIE UCIEKŁA TO NIE WIEM CO STAŁOBY SIĘ LEPIEJ O TYM NIE MYŚLEĆ , ALE KIEROWCA JECHAŁ OKOŁO 50-60 KM/H W OGÓLE NIE ZWOLNIŁ PRZED PRZEJŚCIEM
MATADOR 666
MATADOR 666 7.12.2017, 13:48
A samochód był niewidoczny wcześniej?

Pozostałe