×
Wtorek, 16.10.2018, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Policyjny dozór za posiadanie narkotyków. Marihuanę i amfetaminę ukrył w metalowej kasetce

  • 1.12.2017, 13:04
  • redakcja
Policyjny dozór za posiadanie narkotyków. Marihuanę i amfetaminę ukrył w metalowej kasetce
Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 24-letniego mieszkańca Kociewia, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 200 gramów amfetaminy i marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających i został objęty dozorem policyjnym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim zastosowała dozór policyjny wobec 24-letniego mieszkańca Kociewia, który został zatrzymany przez starogardzkich funkcjonariuszy. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Cała sprawa wyszła na jaw w minioną środę, gdy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas przeszukania mieszkania w jednej z miejscowości w pobliżu Starogardu Gdańskiego zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających. Narkotyki znajdowały się w zamykanej na klucz metalowej kasetce. Mundurowi zabezpieczyli blisko 200 gramów amfetaminy oraz 30 gramów marihuany. Z takiej ilości środków odurzających można przygotować ponad 300 pojedynczych porcji handlowych. 

Ci sami funkcjonariusze doprowadzili do komendy mężczyznę, do którego należały zabezpieczone narkotyki. Zatrzymany w tej sprawie 24-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wczoraj starogardzka prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tylko głupi - kupi !
Tylko głupi - kupi ! 3.12.2017, 18:14
10 lat hahaha brawo. Jak chcą to niech od niego kupują. Co nas to powinno obchodzić.
Nie po to są lekcje w szkoła o negatywnych skutkach narkotyków.
Z kolei pijak po alkoholu z przekroczoną prędkością zabije na pasach 2 osoby to dostanie 8 lat. BRAWO ZA LOGIKĘ !
ghi
ghi 1.12.2017, 17:50
o takich porcji się zaczyna dzieciaki!!!!
szeryf
szeryf 1.12.2017, 13:48
Łał wielki sukces kurna brawo cioty
mmm
mmm 1.12.2017, 13:44
200g to sporo jak na własny użytek, ale w praktyce nie jest to warte nawet 10k zł. Zważywszy na fakt, że to tylko miękkie narkotyki powinien wystarczyć mandat.

Pozostałe