Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Zabytkowe młyny Wiecherta trafią pod młotek? Nieruchomość wyceniono na ponad milion złotych!

  • 30.11.2017, 13:54 (aktualizacja 30.11.2017 14:39)
  • redakcja
Zabytkowe młyny Wiecherta trafią pod młotek? Nieruchomość wyceniono na ponad milion złotych!

Młyny trafią pod młotek, to już pewne! 19 stycznia 2018 roku w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim odbędzie się pierwsza licytacja tej nieruchomości. Obiekt wyceniony został na łączną kwotę opiewającą na ponad milion złotych. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że terenem tym zainteresowani są m.in. inwestorzy ze Starogardu Gd. oraz spoza jego granic.

Więcej o tej sprawie przeczytacie w najbliższym numerze Gazety Kociewskiej. 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Młyn
Młyn 1.12.2017, 20:19
Pomiedzy 8 / 10 hektarów
olo
olo 1.12.2017, 20:06
przecież i tak wiadomo kto kupi, kto obserwuje ostatnie działania miasta to też wie :)
belzebub
belzebub 6.12.2017, 11:36
A kto taki to jest bo nie obserwuję działań miasta?
h
h 1.12.2017, 15:55
Wie ktoś jaką powierzchnię ma ta działka?
interesy PO POlsku
interesy PO POlsku 1.12.2017, 08:30
sama cegła jest więcej warta
gburek
gburek 4.12.2017, 02:03
Chyba po naszo starogardzku.
abw
abw 1.12.2017, 07:30
Bardzo ciekawe, a gdzie poprzedni właściciel, który rzekomo to kupił parę lat temu i słuch o nim zaginął.Po tym jak wszystko strawił pożar próbowano go odszukać aby zabezpieczył obiekt itd. Teraz pod młotek ...dziwne.
tutam
tutam 2.12.2017, 00:43
Poprzedni właściciele byli chyba z Irlandii. Był nawet pomysł, by płatkarnię przerobić na pierwszy w mieście wieżowiec.
Błażej
Błażej 30.11.2017, 23:22
Uwarzam że jest to bardzo dobre miejsce na park wodny z własną elektrownią wodną przez którą może on przynosić zyski w przeciwieństwie do wiekszości parków wodnych w Polsce. Apeluję do panów z gróbym portfelem o przemyślenie tej sugestii.
Jan
Jan 1.12.2017, 10:02
Nierealne. Infrastruktura podziemna jest nieodpowiednia. Wymagałoby to kapitalnego jej remontu.
pamiętliwa
pamiętliwa 4.12.2017, 02:08
Pan Janusz kandydat na prezydenta Obiecał w kampanii i co?
.
. 30.11.2017, 22:37
Młyny to atrakcyjnie położona , gigantyczna działka. Milion to chyba tylko za sam ten spalony, czerwony budynek?
bańka
bańka 30.11.2017, 18:45
za ruiny mln zl ?
B
B 30.11.2017, 15:58
Na takiej nieruchomosci, przydalby się porządny zaklad pracy.
Gosc
Gosc 30.11.2017, 15:52
I bardzo dobrze. Niech powstanie cos sensownego. Bo teraz to tylko straszy tylko i nic wiecej.
wd
wd 30.11.2017, 16:11
Kupuję
Gosc