Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Catering dietetyczny – połączenie pysznych smaków i zdrowego odżywiania

  • 24.11.2017, 14:19
Catering dietetyczny – połączenie pysznych smaków i zdrowego odżywiania
W wielu polskich miastach młodzi i aktywni życiowo ludzie, którzy mają dużą świadomość tego, jak ważne jest prawidłowe odżywianie, sięgają po tzw. diety pudełkowe lub po prostu po catering dietetyczny. Natłok zajęć uniemożliwia im codzienne gotowanie. Mimo to młodzi nie chcą rezygnować ze zdrowych posiłków.

Warto mieć w życiu zdrowe kompromisy

Catering dietetyczny stanowi rozsądny kompromis pomiędzy troską  o własne zdrowie a chęć smacznego zjedzenia. Utarło się przekonanie, że jedzenie na wynos musi być fast foodem, niemającym nic wspólnego ze zdrowym stylem życia. Świat się jednak zmienia i dziś możliwe staje się połączenie dobrego smaku ze zdrowymi składnikami.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

 

I smacznie i zdrowo w jednym daniu? Tak, to możliwe

Kiedyś mawiano, że można jeść albo smacznie, albo zdrowo. Współczesne przepisy i diety pokazują, że nie jest to prawda. Smaczne jedzenie było do niedawna kojarzone albo z pizzą na telefon, albo też z domowymi obiadami typu garmażerka. Niestety, żadna z nich nie odpowiadała na potrzeby osób dbających o figurę – ani tłusty ser, ani babcine pierogi nie sprzyjają niestety utrzymaniu szczupłej sylwetki. Catering dietetyczny sprytnie zapełnił tę lukę na rynku żywieniowym, dostarczając Polakom rozwiązań na miarę współczesnych czasów i potrzeb.

 

Masz siedzącą pracę? Zobacz, jak jeść, żeby nie przytyć

Większość z nas wykonuje siedzącą pracę, porusza się autem i wiele godzin spędza w pozycji siedzącej również w domu. Przy takim trybie życia, jeżeli już nie możemy zwiększyć codziennej dawki ruchu, konieczne jest pilnowanie się z jedzeniem. Łatwo bowiem o przekroczenie dziennego bilansu kalorycznego, zaś każda jego nadwyżka zostanie zmagazynowana przez nasz organizm w postaci tłuszczyku.

Jeśli nie miałeś nigdy wcześniej do czynienia z cateringiem dietetycznym, warto na początek zamówić zestaw próbny. Dzięki temu sprawdzisz, czy będą to rzeczywiście dobrze wydane pieniądze i czy smaki oferowane przez kucharzy konkretnej firmy przypadły Ci do gustu. Taką opcję na początek proponuje między innymi firma http://apeteat.pl/oferta_catering_dietetyczny_warszawa/.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fox
Fox 14.05.2018, 09:32
Sam korzystam z takiego cateringu i jestem bardzo zadowolony. Znacznie łatwiej jest tak utrzymać wagę na odpowiednim poziomie i nie trzeba liczyć kcal. Korzystam z diety niskokalorycznej zamawianej na WygodnaDieta.pl.

Pozostałe