Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Mikołajkowe granie - XI Turniej Piłki Siatkowej

  • 23.11.2017, 09:46 (aktualizacja 23.11.2017 09:51)
Mikołajkowe granie - XI Turniej Piłki Siatkowej
Podziel się:
Oceń:
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w XI Turnieju Piłki Siatkowej „Mikołajkowe Granie 2017”. Turniej dla amatorów siatkówki, którzy kochają grać i wykorzystają każdą okazję, by zmierzyć się z innymi pasjonatami tej dyscypliny sportu, odbędzie się w drugi weekend grudnia i potrwa trzy dni. Na zgłoszenia i wpłaty organizatorzy czekają tylko do 1 grudnia.

Rozgrywki odbywać się będą w grupach. Do finału wejdą zespoły, które zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach. Dana kategoria utworzona będzie w momencie zgłoszenia się co najmniej czterech zespołów. Potwierdzeniem udziału w turnieju jest uregulowanie wpisowego w wysokości 120 zł w kat. mieszanej, kobiet, mężczyzn i 100 zł w kat. młodzieżowej. Zespół można zgłosić droga mailową: imprezy@osir.com.pl lub w biurze OSiR od 7.00 do 15.00, tel. 533 236 148. Liczba miejsc jest ograniczona!

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Turniej będzie rozgrywany przez trzy dni. W piątek, 8 grudnia na Miejskiej Hali Sportowej imienia Andrzeja Grubby zmierzą się drużyny z kategorii młodzieżowej (12-15 lat). 
Kolejnego dnia na tej samej hali rozegrany zostanie turniej w kategorii mieszanej (3 kobiety + 3 mężczyzn). W niedzielę, 10 grudnia do gry przystąpią kobiety i mężczyźni. Tym razem turniej rozegrany zostanie na Hali Sportowej w Zespole Szkół Ekonomicznych. 
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe