×
Środa, 22.11.2017, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Tragiczny wypadek w Skórczu. Nie żyje 34 - latek

  • 10.11.2017, 10:18 (aktualizacja 10.11.2017 12:53)
  • redakcja
Tragiczny wypadek w Skórczu. Nie żyje 34 - latek
Dzisiaj rano, przed godz. 9.00 w Skórczu na drodze wojewódzkiej nr 214 doszło do tragicznego zdarzenia.

Kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, 2 osoby zostały ranne.

- O godz. 8.31 dyżurny starogardzkiej straży pożarnej przyjął zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 214 w Skórczu - mówi kpt. Karina Stankowska, rzecznik PSP w Starogardzie Gd. - Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej.

Na miejscu strażacy zastali samochód marki Audi A4 kombi, który uderzył w drzewo. Tym samochodem podróżowały 3 osoby - kobieta, mężczyzna i 10 - miesięczne dziecko. W samochodzie znajdowały się 2 osoby. Dziecko po zdarzeniu zostało wyjęte z auta przez osobę postronną, która do czasu przyjazdu karetek pogotowia zajmowała się nim.

Ruch na drodze był zablokowany.

- Ratownicy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanej kobiety, którą zajął się zespół ratownictwa medycznego - dodaje rzecznik straży pożarnej.

Drugi ZRM zajął się kierowcą auta. Niestety lekarz stwierdził zgon 34 - latka. Poszkodowane, 10 - miesięczna dziewczynka i 28 - letnia kobieta, zostały przewiezione do szpitala w Starogardzie Gd.

Na miejscu czynności prowadził lekarz sądowy, policja i prokuratura.

- Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze do zdarzenia doszło, gdy kierowca audi jadąc w kierunku Lubichowa z nieustalonej do tej pory przyczyny zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w drzewo - informuje asp. sztab. Marcin Kunka, rzecznik starogardzkiej policji. - Funkcjonariusze sporządzili oględziny rozbitego auta. Policyjny technik zrobił zdjęcia, wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

.

_redakcja

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonim 2
Anonim 2 15.11.2017, 01:49
A z tg co wiem marysiu caly czas pisza i mowia ze to 10 miesieczna dziewczynka ... !!
Maciej
Maciej 13.11.2017, 20:36
To wielka tragedia dla całej rodziny .Nie osądzajcie tak kierowcy bezpodstawnie .
Marysia
Marysia 13.11.2017, 14:17
raz piszą 3latka, raz 10 miesięcy, to w jakim wieku jest to dzieciątko?

Kondolencje dla najbliższych
Anonim 2
Anonim 2 12.11.2017, 18:58
Policja to zbaDa .. Nie wiecie to nie gadajci i nie wypisujcie glupot .. Bo to co piszecie to nie ma sensu . ciekawe jakby to bylo jak u was w rodzinie by sie tak zdarzylo !!
karol
karol 12.11.2017, 09:14
A skąd wiecie jak było czy facet nie dostał zawału w trakcie jazdy tak go ścisnęło, że zjechał z drogi i wcisnął mocniej gaz lub zasłabł.Najlepsze są komentarze gdy coś się stanie i domysły a to prędkość a to stare auto, a to młody człowiek.Jak jadąc przepisowo widzę tych wyprzedzających kilka aut przed zakrętem i zmuszających jadącego kierowcę z przeciwka do gwałtownego hamowania to normalnie ciśnienie skacze, a żeby było pikantniej taki idiota i idiotka powtarza tą czynność kikakrotnie.Tak samo jak do niebezpiecznych sytuacji doprowadza stary pryk lub stara raszpla wyprzedzając nową furą na 3-go a potem widzisz takich jak ledwo co wychodzi z auta zgarbiony schorowany ale depnąć na gaz to potrafi.Zapytuje baranów , osłów , idiotki i debilki bez względu na wiek i płeć kim wy jesteście aby decydować o moim i innych zdrowiu i życiu stwarzając celowo niebezpieczne sytuacje na drodze, czy uważacie się za Bogów?.Rowerzyści bez odblasków, światełek i kamizelek niech też się popukają pompką w głowę no i piesi idący przez drogi leśne bez żadnego odblasku nie jesteście widoczni dla kierowców i najczęściej zauważają was w ostatniej chwili.Teraz jak zauważę takiego bez oświetlenia od razu na 112 dzwonie i wam też to radze.Nie jestem idealnym kierowcą , popełniam błędy jak każdy i szanuje innych użytkowników drogi a te porównania które skierowałem tyczą się marginesu i kilku procent osób których naganna i szaleńcza jazda ma wpływ na każdego z nas.
Goc
Goc 11.11.2017, 21:25
To ile i jak jechał nie miałoby żadnego znaczenia gdyby nie drzewa rosnące tuż obok drogi. Ile osób mogłoby żyć? Bo nie ukrywajmy, każdemu zdarzy się rozpędzić zbyt szybko, czasami wracamy zmęczeni lub bawimy sie telefonem. Tak bywa i jest to grzech wszystkich kierowców. Ale gdyby nie było drzew tuż przy drodze na 100% ofiar wypadków byłoby mniej. Tu też pewnie kierowca najwyżej zaliczyłby pobocze, troche uszkodził auto i może doznałby jakiś ran. Ale by przeżył. A tak niestety ... z drzewem nie ma szans.

W sumie drzewa przy drogach ... po co są? Mało mamy lasów? Niech Szyszko te wytnie.
Kaszana
Kaszana 12.11.2017, 09:27
Drzewa są poto aby słoneczko nie oślepiało takiego pajaca jak ty. Pomyśl trochę gdzie byś się odlał jakby nie było drzew :)
Seb
Seb 14.11.2017, 09:06
No gościu błysnąłeś. Tyle tego słońca jest w Polsce, że normalnie strach z chaty wychodzić. Przejedź się do Hiszpani chociażby i zobaczysz brak drzew a może lepiej nie jedź przecież by cię oślepił nadmiar słońca. Masakra czytać takich upośledzeńców.
Goc
Goc 12.11.2017, 13:31
A tej wypowiedzi morał jest taki, że każda kaszana wygląda jak buraki.
tt
tt 12.11.2017, 12:08
Drzewa na każdej nowo budowanej lub remontowanej kompleksowo drodze sa wycinane(patrz trasa 222 do Gdańska z Starogardu) ! I bardzo dobrze bo często drzewa podczas wiatru atakują auta i dużo kierowców zginęło gdy drzewo spadło na jadące auto ! A jak ci słoneczko oślepia to drzewo ci nie pomoże - raczej okulary przeciwsłoneczne! Odlać się możesz na stacjach paliw kulturalnie jak na europejczyka przystało, a nie o drzewo jak piesek !!!!
Dąbrowiak
Dąbrowiak 11.11.2017, 00:10
współczucia dla rodziny a w szczególności dla żony która straciła męża a dziecko ojca.
Osoba
Osoba 10.11.2017, 23:22
Pan obserwator. Jak pan nie wie jak to jest z zastempami, to niech pan sie nie wypowiada ze bylo za duzo. Zycze panu zeby panu stalo takie nieszczescie i do pana przyjechal jeden zastemp. Pozdrawiam
Nowak
Nowak 10.11.2017, 18:16
Coś strasznego ???? współczucia dla całej rodziny . ????
Obserwator
Obserwator 10.11.2017, 17:40
6 zastepnow strazy Ci sie bawia chyba zeby zdjecia robic jak sie patrzy na gdansk czy nawet Tczew to 1 max 2 zastepy
gal anonim
gal anonim 10.11.2017, 19:23
Tylko 6?!
Wujek dobra rada
Wujek dobra rada 10.11.2017, 18:53
6 zastępów bo pierwsze info było, że to na drodze Skórcz-Ocypel i wysłano z obu stron chłopaków, by kto pierwszy ten lepszy.
Tak na przyszłość dyspozytor czyli 998 Starogard, patrzcie na mapy googla, tam od razu było widać gdzie jest wypadek bo korek pokazało.
Anonim 2
Anonim 2 10.11.2017, 16:53
Jak nie wiecie jak to bylo to sie nie wypowiadajcie ..ciekawe jakby to bylo jak to wy byscie tak mieli.. Zanim osadzicie to pomyslcie moze byl chory , moze zaslabl .. Zastanowcie sie co piszecie bo napewno nie chcial krzywdy zrobic swojej rodzinie. Wspolczuje zonie i temu maluszkowi ..
Hey
Hey 15.11.2017, 01:47
Ble ble ble takie plotki w takim naszym stg
Kamil
Kamil 13.11.2017, 14:55
i masz anonimie wielką rację.... !! nic kierowcy już życia nie wróci. A zachowanie takich tępych osób pogarsza całą sytuacje. Ci ludzie nie są w stanie pomyśleć. Nie wiem czym takie zachowanie jest spowodowane. Takim osobom na prawdę by się przydała taka sytuacja. Czego życzę. może wtedy się nauczą. W tej chwili jest najbardziej potrzebna pomoc i dobre słowo a nie obelgi takich tępych "ludzi"
Stało się !! i Tego nikt nie jest w stanie odwrócić.
Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
kik
kik 10.11.2017, 15:25
Widać ładny, prosty, równy asfalt i niestety trafił prosto w jeden z solidniejszych pni przy tej drodze.... Prędkość autostradowa jak sądzę.
Kaml
Kaml 10.11.2017, 13:59
Świeć Panie nad jego duszą ; (
mieszkaniec
mieszkaniec 10.11.2017, 13:49
ską to małżeństwo?
Anonim
Anonim 12.11.2017, 07:38
Budowo
Bajabongo
Bajabongo 10.11.2017, 13:23
Ile było na budziku?
elizka
elizka 10.11.2017, 13:57
pewnie sporo, patrząc na to co zostało z auta :/

Pozostałe