Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Drzwi Otwarte - ZUS dla Nauczycieli

Drzwi Otwarte - ZUS dla Nauczycieli
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej gdański oddział ZUS 12 i 13 października organizuje Drzwi Otwarte - ZUS dla Nauczycieli.

W tych dniach, od 8.00 do 15.00 nauczyciel będą mogli skorzystać z pomocy ekspertów. Specjalne stanowiska konsultacyjne czynne będą bez przerwy, bez konieczności pobierania numeru kolejkowego w Oddziale w Gdańsku oraz w Inspektoratach: Gdańsk-
Śródmieście, Gdańsk-Wrzeszcz, Gdynia, Kartuzy, Starogard Gdański, Sztum, Tczew i Wejherowo.

Na nauczycieli będą czekali doradcy emerytalni wyposażeni w kalkulator do obliczenia Nauczycielskiego Świadczenia Kompensacyjnego. Nauczyciele, którzy w tych dniach odwiedzą ZUS będą mogli zapytać także o zasady przyznawania emerytur bez względu na wiek na podstawie Karty Nauczyciela, uprawnienia do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego, uprawnienia do emerytury z tytułu pracy w szczególnym charakterze, czy zasady przyznawania rekompensaty z tytułu pracy w szczególnym charakterze.


 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 12.10.2017, 11:32
Ciągle tylko biadolą jak to jest im zle.Tyle wolnego w roku i ciągle im mało szczególnie kasy.Jak co roku w dzień nauczyciela odbędą się niezłe bibki w lokalach.
fafik
fafik 12.10.2017, 12:45
dziadostwo i miernota, oto cały MEN
lucjan
lucjan 12.10.2017, 11:01
a co,czy to jakaś szczególna kasta ci nauczyciele ?????

Pozostałe