Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

„Kazik sam w domu”. Premiera kabaretu już w piątek!

  • 25.09.2017, 08:22 (aktualizacja 26.09.2017 14:45)
  • Admin admin
„Kazik sam w domu”. Premiera kabaretu już w piątek!
Kabaret Neo-Nówka wraz z Agencją Artystyczną „Joanna” zapraszają na swój premierowy program „Kazik sam w domu”. Występ odbędzie się w ostatni piątek miesiąca, 29 września o godzinie 20.15 w Miejskiej Hali Sportowej mieszczącej się przy ulicy Olimpijczyków 1. Przygotowaliśmy dla Was dwie podwójne wejściówki. Zobaczcie jak je zdobyć!

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny.

W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

UWAGA!
Wraz z organizatorami konkursu przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy 120-minutowy występ. Chcecie je zdobyć? Nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy, że polubicie i udostępnicie post konkursowy (TUTAJ), oraz napiszecie nazwę premierowego programu kabaretu Neo-Nówka. Śpieszcie się, konkurs kończy się w czwartek, 28 września o godzinie 14.00.
Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy dwie osoby, które już w piątek zobaczą ten wyjątkowy kabaret na żywo. Powodzenia!

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe