Piątek, 20.07.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Ruszyła wielka zbiórka dla Małgosi „Samosi” Samoszuk. Liczy się każda złotówka

Ruszyła wielka zbiórka dla Małgosi „Samosi” Samoszuk. Liczy się każda złotówka
Małgosia urodziła się jako hipotrofik, ważąc zaledwie 1440 g i mierząc tylko 44 cm. Zdiagnozowano u niej szereg wad wrodzonych, ale dziewczynka od pierwszych chwil swego życia wykazuje potężną wolę walki. Dziś boryka się między innymi z głębokim obustronnym niedosłuchem, rozszczepem podniebienia miękkiego i twardego, stopami końsko – szpotawymi, cukrzycą, padaczką... Małgosia potrzebuje aparatów słuchowych i specjalistycznego wózka. Można jej pomóc biorąc udział w licytacjach, przelewając dowolną kwotę na specjalne konto i przychodząc na charytatywny koncert, który odbędzie się już 15 października.

Uzbieranie 10,5 tys. zł w miesiąc – takie wyzwanie stoi przed Małgosią Samosią, która chociaż ma 6 lat i tylko 90 cm wzrostu, wszystko pragnie robić sama. 
- Kwotę  przeznaczymy na opłacenie części faktury za aparaty słuchowe i części faktury za specjalistyczny wózek inwalidzki – informuje mama Małgosi, Ewa Samoszuk.

Licytacje na FB, zbiórka na Pomagaj.pl 
Gonia - tak nazywają ją bliscy - urodziła się jako hipotrofik z szeregiem wad wrodzonych. Mama Małgosi prosi nas o pomoc. Dlaczego 10,5 tys. zł? Bo tyle potrzeba do zakupu dla dziewczynki aparatów słuchowych i wózka inwalidzkiego. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na pomagaj.pl, gdzie mama Gosi uruchomiła akcję charytatywną. Liczy się każda złotówka. Na portalu społecznościowym Facebook również trwają aukcje, z których dochód przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów aparatów i wózka (żeby je znaleźć wystarczy wpisać w wyszukiwarce FB „Małgośkowe Licytacje”). 

Wielki finał w SCK
A już 15 października, o godz. 16.00, w starogardzkim kinie Sokół odbędzie się wielki finał akcji „Pomagamy Małgosi Samosi”. Koncert i licytacje dla dziewczynki poprowadzą Jan Radzewicz i Ewa Landowska ze Starogardzkiego Centrum Kultury. Czekać będzie mnóstwo niespodzianek! Specjalnie dla Małgosi wystąpi Zespół „Dwa plus Dwa”. Do wspólnej zabawy w rytmach Zumby zagrzewać będzie też Klub EstaFiesta. Nie zabraknie występów najmłodszych ze starogardzkich przedszkoli jak i tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego IMPULS, HipHopu oraz Baletu. Przygotowany zostanie też kiermasz wspaniałości własnoręcznie wykonanych. Poza tym będzie można napić się kawy, podjeść słodkości i mnóstwo innych, wspaniałych rzeczy. A wszystko to z charytatywnym przesłaniem. Nie może Was tam zabraknąć! 


Wpłaty dla Małgosi można kierować na konto:
Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A. 
Koniecznie z dopiskiem: „Samoszuk 1529 wózek i aparaty”


Zapraszamy też do przekazywania przedmiotów na aukcję, której finał odbędzie się w Starogardzkim Centrum Kultury w październiku. Przedmioty można zostawić w SCK z informacją , że to dla Małgosi Samoszuk.

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fundsservice0@gmail.com
fundsservice0@gmail.com 23.09.2017, 12:51
Szanowny Kandydat,

Z przyjemnoscia informujemy, ze oferujemy niezabezpieczona pozyczke potrzebujacym. Nasza usluga jest tania niezawodna i niedroga w dostepie. Oferujemy pozyczke w wysokosci 5,6% stopy procentowej na maksymalny okres splaty wynoszacy 35 lat, w zaleznosci od kwoty pozyczki, otrzymalismy pozyczki zatwierdzone w ciagu 24 godzin bez zadnego opóznienia i bez problemu. Traktujemy naszych wnioskodawców z respect.via mail (fundsservice0@gmail.com) Mozesz skontaktowac sie z nami teraz, aby uzyskac pozyczke, której potrzebujesz i bedziemy swiadczyc najlepiej z naszych uslug.


Dziekuje Ci

Pozostałe