Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

V Bieg Grodzisko Cross

V Bieg Grodzisko Cross
Ciekawa i malownicza, choć wymagająca trasa. Oryginalne i piękne miejsce rozgrywania imprezy. Kameralny charakter oraz miła, wręcz rodzinna atmosfera towarzysząca zmaganiom zawodników.

Te elementy na stałe wpisały się do „krajobrazu” biegu Grodzisko Cross, podobnie jak sam bieg na stałe wpisał się do kalendarza sportowych wydarzeń na Kociewiu.
KKB Starogard Gdański serdecznie na piątą już edycję „Grodzisko Cross” – przełajowego biegu na dystansie 5 km, któremu towarzyszą konkurencje dla dzieci i młodzieży, a także liczne atrakcje wspaniałego Grodziska Owidz.

Jak co roku impreza odbędzie się w trzecią niedzielę września, która tym razem wypada 17 dnia miesiąca. Postaramy się, aby z okazji jej małego jubileuszu zapewnić jeszcze lepszą zabawę i atmosferę niż dotychczas.
Zachęcamy do rejestracji za pomorzą formularza dostępnego na stronie www.elektronicznezapisy.pl (link powyżej) oraz zapoznania się z regulaminem imprezy. Już niedługo uruchomimy także profil wydarzenia na fejsbuku, gdzie będziecie mogli śledzić przygotowania do biegu oraz uzyskiwać szczegółowe informacje.
Liczymy na to, że 17 września licznie zgromadzicie się w Owidzu, by po raz kolejny, wspólnie z nami tworzyć wyjątkową klimat tego sportowego święta!
http://www.kociewskie-bieganie.pl/252,Grodzisko-Cross-2017

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jestem robotem
jestem robotem 11.09.2017, 08:59
Co to za bieg, jeśli nie biegli przez miasto. Taki bieg to żaden bieg. To się nie liczy.
Zablokowane miasto przez różnej maści biegaczy i rowerzystów (triatlonistów), to jest dopiero to, co mieszkańcy Starogardu lubią najbardziej
GrimbleGromble
GrimbleGromble 15.09.2017, 10:10
Chyba co niektórzy mieszkańcy Starogardu będą zawiedzeni tym że bieg Grodzisko Cross nie zablokuje ulic miasta, ponieważ odbywa się na terenach leśnych w okolicach Owidza.
ziemowit
ziemowit 14.09.2017, 07:30
stare głupie barany udają dzieci
piast
piast 11.09.2017, 07:17
komu i do czego to potrzebne - bzdury...

Pozostałe