Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

DOVISTA NA DZIKIM ZACHODZIE

  • 6.09.2017, 20:00 (aktualizacja 07.09.2017 13:18)
  • artykuł sponsorowany
DOVISTA NA DZIKIM ZACHODZIE
Jak co roku na zakończenie wakacji, DOVISTA zorganizowała Piknik Rodzinny dla swoich pracowników i ich rodzin. W tym roku impreza odbyła się 3 września w Starogardzie Gdańskim i zgromadziła rekordową liczbę gości. Aż 4 000 osób na jeden dzień przeniosło się do świata Dzikiego Zachodu!

Tegoroczny Piknik Rodzinny DOVISTA odbył się w Stadzie Ogierów w Starogardzie Gdańskim. Lokalizacja i charakter obiektu idealnie wpisały się w główny motyw imprezy. Na terenie pikniku można było spotkać kolorowych Indian i groźnych kowbojów, i to zarówno tych małych, jak i dużych. Dla najmłodszych zorganizowano konkurs na najlepszy strój z atrakcyjnymi nagrodami.
Od samego początku, tradycyjnie pełną parą pracował grill, zapewniając smakowite przekąski i możliwość doładowania energii. Strefa cateringowa była okazją do wspólnego biesiadowania oraz odpoczynku pomiędzy atrakcjami, których w tym roku nie zabrakło.
Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się wioska indiańska. Uczestnicy Pikniku mogli z bliska przyjrzeć się tradycyjnym indiańskim namiotom tipi, zobaczyć stroje rodem z dzikiego zachodu oraz wziąć udział w licznych konkurencjach, takich jak indiański taniec Pow-wow, jazda na koniu, dojenie (sztucznej) krowy na czas czy też szalone ujeżdżanie byka – Rodeo. Na terenie pikniku działało kasyno z prawdziwymi krupierami. W strefie dobrej zabawy pojawiła się ścianka wspinaczkowa, skakańce i dmuchańce - zamki i zjeżdżalnie. Dzieci mogły odkrywać świat dzikiego zachodu przez zabawę - pod opieką animatorów. Najmłodsi uczestnicy przenieśli się do magicznego świata fantazji - pomalowane buzie zamieniły naszych milusińskich w dzikie koty, Indian, a także w księżniczki i wróżki.

Dzięki temu oraz mydlanym giga bańkom zabawa na świeżym powietrzu mogła trwać godzinami.
Na pikniku gościła firma VELUX, która jest siostrzaną spółką i wraz z DOVISTA należą do wspólnego koncernu- Grupy VKR. VELUX przygotował ciekawe atrakcje dla odwiedzających, między innymi wirtualne gogle umożliwiające przeniesienie się do innej rzeczywistości, foto-budkę oraz możliwość wykonania własnoręcznie przypinki. Kolejka chętnych do zdjęć w śmiesznym przebraniu pokazała, że goście pikniku lubią się dobrze bawić.

Animatorzy tańca Pow-wow z uczestnikami pikniku

Animatorzy tańca Pow-wow z uczestnikami pikniku

Atrakcją dla najodważniejszych była wspinaczka po drabinie, którą udostępnili zaprzyjaźnieni z DOVISTA Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Tczewa. Nagrodą za odwagę i determinację we wspinaczce, była możliwość zobaczenia naszej okolicy z zupełnie innej perspektywy. Gośćmi pikniku były dwie drużyny- miotacze i łucznicy. Do obu drużyn należą pracownicy DOVISTA, którzy co roku goszczą na piknikach integracyjnych wraz ze swoimi drużynami, dając możliwość sprawdzenia się w rzutach oraz w strzelaniu z łuku. Warto było rzucić młotem, by otrzymać tytuł i medal „Najlepszego Miotacza”.

Najgłośniejszym punktem programu był oczywiście wyczekiwany od początku koncert gwiazdy disco polo- Tomasza Niecika, który został przywołany przez publikę głośnym skandowaniem „Tomek…Tomek!”.  Nie zabrakło jego najsłynniejszego hitu- Cztery osiemnastki. Niecik zagrzał tłum do wspólnej zabawy, a na końcu rozdał autografy i swoje płyty.

DOVISTA jak co roku przygotowała loterię z ciekawymi nagrodami. Tym samym wyłoniono wielu zwycięzców. Do wygrania był sprzęt turystyczny, aparaty fotograficzne oraz nagroda główna- rower!

Organizatorzy na piknik zaprosili nie tylko pracowników DOVISTA z rodzinami, ale także Dom Dziecka z Tczewa, chcąc osłodzić najmłodszym powrót do szkoły następnego dnia. Oprócz tego na imprezie pojawili się goście z zaprzyjaźnionych firm i instytucji, a także nasi koledzy z DOVISTA China, jednostki DOVISTA znajdującej się w Chinach.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnym Pikniku w przyszłym roku!

artykuł sponsorowany
Podziel się:
 

Pozostałe