Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Trafił do aresztu za popełnione przestępstwo.

Trafił do aresztu za popełnione przestępstwo.
Najbliższe 5 lat spędzi w areszcie 30-latek, wobec którego sąd orzekł karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo przeciwko mieniu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ze Starogardu Gdańskiego, którzy doprowadzili go do aresztu śledczego.

Dzisiaj nad ranem starogardzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 30-latek został skazany przez sąd za przestępstwo rozboju i nie stawił się w wyznaczonym czasie do placówki penitencjarnej.

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna aktualnie przebywa w jednym z mieszkań przy ul. Sikorskiego. Gdy mundurowi dotarli na miejsce mężczyzna został wylegitymowany, a funkcjonariusze sprawdzili jego dane w policyjnych kartotekach.

Jak się okazało 30-latek powinien odbywać karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy. Po sporządzeniu dokumentacji mieszkaniec powiatu starogardzkiego został doprowadzony przez mundurowych do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe