×
Środa, 22.11.2017, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Magiel Kociewski: Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj

Magiel Kociewski: Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj
Młody, ambitny, kreatywny i zawsze dążący do szczytu swoich marzeń. Taki właśnie jest 27-letni Patryk Gajda, przedsiębiorca i właściciel firmy reklamowej „Gajda Reklamy”. Zobaczcie co lubi bohater naszego dzisiejszego wywiadu, jak spędza czas wolny i bez czego nie wyobraża sobie życia

- Z natury jestem...
- Człowiekiem spokojnym, opanowanym i ambitnym.


- W ludziach najbardziej cenię...
- Uczciwość, szczerość i zaradność.


-Życia nie wyobrażam sobie bez...
- Mojej pracy


- Moim ulubionym kolorem jest...
- Zielony, ponieważ mnie uspokaja.
 

- Nie lubię, gdy...
- Coś idzie niezgodnie z planem.


- Dzień rozpoczynam od...
- Mocnej kawy...
 

- W wolnych chwilach...
- Spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi.


- Moim ulubionym dniem tygodnia jest...
- Środa.


Dalszą część wywiadu najdziecie w aktualnym wydaniu Gazety Kociewskiej.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

STarogardzianka
STarogardzianka 14.09.2017, 15:28
pierxolone zazdrosniki
Leoś
Leoś 5.09.2017, 20:45
Też mam firmę, ale założyłem ją mając 37 lat. On w tak młodym wieku ma rodzinę, dom i firmę tak? Ciekawe niby gdzie się tak szybko obłowił i na czym... Podejrzane. (Piszę, bo płacę kokosy za każdego jednego pracownika i irytuje mnie to...)
stg
stg 12.10.2017, 15:47
Rodzice i brat to też rodzina. Nie trzeba miec żony i dzieci zeby miec rodzine
feliks
feliks 28.09.2017, 10:06
???
Hela
Hela 26.09.2017, 06:44
Ludzie o co wam chodzi? Dlaczego w was tyle zlosci i zazdrosc przez was przemawia . Czy nie lepiej cieszyc sie ze komus sie powiodlo . Czlowiek zapier.... kasa mu z nieba nie leci. Super ze ma dopiero 27 lat i swoha firme tylko pogratulowac ☺zycze Panu powodzenia i wielu sukcesów
mia
mia 6.09.2017, 09:12
Firmę można mieć bez dodatkowych pracowników. Płacisz podatki, ZUS za siebie i tyle. Jak się dostało dofinansowanie z PUP, to na start jakaś kasa była - sprzęt, oprogramowanie itp. Nie trzeba się nigdzie obławiać. A rodzina to także rodzice, rodzeństwo itp. Nigdzie nie jest napisane, że facet ma sześcioro dzieci ;)
realista
realista 6.09.2017, 07:50
Pewnie wygrał przetarg na produkcje reklam dla tej strony
cyryl
cyryl 28.09.2017, 10:07
i tak się zdaża
zgryźliwy
zgryźliwy 5.09.2017, 09:39
Przedsiębiorca i właściciel firmy?
Człowiek i osoba trzeba było napisać
LIS
LIS 4.09.2017, 22:57
Wybaczcie, ale szczerze - gó**no mnie on obchodzi. Pozdrawiam.
Ja
Ja 5.09.2017, 10:41
A o kim chcielibyście poczytać? Wystarczy zgłosić redakcji, ale wiem, to trudniejsze niż narzekanie ;-)
zainteresowana
zainteresowana 6.09.2017, 10:11
Zgłaszam redakcji, że o moim mężu który został kierownikiem w Tesco chciałabym poczytać
jan
jan 12.09.2017, 10:46
a może o tym molestancie z aleji,drogowcu za dychę
alik
alik 9.09.2017, 21:24
Phi,też mi awans. Znaleźli jelenia.
czyt
czyt 6.09.2017, 06:24
jedna sprawa o kim a druga sprawa co ... bo te pytania to za przeproszeniem z d u p y
Anty
Anty 5.09.2017, 20:05
Kogoś kogo kojarzymy, kto ma jakiejś pasje, coś osiągnął, jest rozpoznawalny a nie jacyś ludzie z kapelusza
b
b 6.09.2017, 09:14
A co? Rozpoznawalnych się lepiej hejtuje, nie?
Krysia
Krysia 5.09.2017, 09:26
Mnie tez! Skąd oni biorą tych ludzi?

Pozostałe