Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Obezwładnił gazem, pobił i okradł. 26-latek trafił na 3 miesiące do aresztu

Obezwładnił gazem, pobił i okradł. 26-latek trafił na 3 miesiące do aresztu
Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 26 – letni starogardzianin podejrzany o przestępstwo rozboju. Sprawca obezwładnił gazem swoją ofiarę, a następnie zrabował pieniądze. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnienie tego przestępstwa grozi do 12 lat więzienia.

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kociewia, który jest podejrzany o popełnienie rozboju. Do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 sierpnia br. w Parku Miejskim przy ul. Hallera. Mundurowi, którzy zajęli się tą sprawą ustalili wstępne okoliczności zdarzenia oraz zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, jeszcze zanim wpłynęło do komendy oficjalne zawiadomienie o tym przestępstwie. Policjanci ustalili, że sprawca zaatakował w parku spacerującego mężczyznę. Przestępca obezwładnił gazem swoją ofiarę i bijąc po całym ciele zabrał pieniądze w kwocie 50 zł. Zabezpieczone w toku przeprowadzonych czynności dowody pozwoliły śledczym na przedstawienie zarzutów. 

W ubiegły piątek starogardzki sąd zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz mężczyzna spędzi najbliższe 3 miesiące za kratkami, gdzie będzie oczekiwał na dalsze decyzje wymiaru sprawiedliwości.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bonin
bonin 30.08.2017, 11:10
teraz nie bedzie za ciekawie jak poleci na sztywna cele
Anka
Anka 29.08.2017, 17:43
to nie ten krasnal od zniszczenia pojazdu?
kt
kt 29.08.2017, 16:37
Sprawca zaatakował spacerującego w parku mężczyznę. W nocy sobie spacerował ? :)))))))) pewnie przechodził przez park....
mitsu
mitsu 29.08.2017, 16:51
A co, w nocy nie można?

Pozostałe